Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért van az, hogy lefekvés...

Miért van az, hogy lefekvés előtt farkaséhes vagyok, másnap délig viszont nem bírok enni?

Figyelt kérdés

2016. máj. 26. 09:29
 1/2 anonim ***** válasza:
este több a gyomorsav, lehet az miatt vagy éhes!
2016. máj. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ki tudja? Nem tudom, hogyan eszel egész nap.

Én sem bírok enni délig, nem is eszem. Este ennem kell, akkor eszem. Éjjel jóllakott vagyok, de ha te nem, akkor egyél, vagy ha ez kényelmetlen valamiért, akkor legyen nagyobb a vacsorád vagy az ebéded vagy amid van. Ha túl apróra sikerül a vacsorám, én is megéhezem éjfél után, de ez nekem nem ideális, így rendesen vacsorázom (ami alapból meg is van, de szálkásításkor néha túl kevés jut rá, s akkor elégnek tűnik, de később megvan ennek a böjtje).


Úgyhogy szerintem keveset eszel, ezért éhezel este (vagy csak az a fajta vagy, akinek későn kell sokat ennie. van, aki nem tudja átvariálni az étkezéseit, muszáj egy adott időszakban ennie, mert akkor éhes, máskor nem) s olyan vagy, mint én, délelőtt jóllakott vagy, akkor is, ha kicsit éhesen fekszel le (én ha nagyon éhesen fekszem, amit nem szoktam, akkor rosszul alszom, gyengén ébredek és ennem kell).

Ez nekem elég logikus.

2016. máj. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!