Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez kevés étel egy napra?

Ez kevés étel egy napra?

Figyelt kérdés
Fogyni szeretnék de nem szeretnék túl keveset enni nehogy visszahízzak. Két hete csinálom és közben lement már 3 kiló.Egy nap nagyjából ennyit eszek:Iskolai menza kaja,pár szem rágó,néha egy fagyi(nyár van mindig megy az osztály),+biotech usa-s fehérjeital mozgás után.

2016. jún. 6. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ROHADT kevés. De nagyon. Bár súly/nem/kor/magasság függő is ez a dolog, de ez minden szempontból kevés.
2016. jún. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát 164cm 65 kiló vagyok. Ha többet eszek félek hogy nem fogok fogyni.
2016. jún. 6. 17:59
 3/7 zóna_pocok ***** válasza:
100%

Eleg keves, ha jol szamolom kb 30-40 gramm feherjet eszel egy nap, igy az edzestol nem csak a zsir fog fogyni hanem az izmod is. Legalabb 80-90 grammot meg kene enned. Jo feherjeforras amiben keves a zsir: pl. csirkemell, tojas, sovany sajtok, tej, turo stb. Szenhidrat fogyasztas legyen 2-2,5 gramm/testsuly, tehat kb. 130-140 gramm, es probalj meg minel kevesebbet bevinni cukorbol, mert hamar lebontodik es zsir lesz belole, edzes utan egyel inkabb csak cukrot. Rizs, zabpehely, krumpli nagyon jo Ch forrasok pl.

Nyugi, lefogsz fogyni csak kitartoan kell edzeni, es az sem jo ha alig eszel, mert lehet, hogy gyorsan lefogysz, viszont utana a szervezet (mivel kvazi eheztetve volt) sokkal tobb szenhidratot es zsirt fog elraktarozni, gondolvan a kesobbiekre, ha esetleg megint tul keves tapanyagot kapna. Jah, es zoldsegeket is nyugodtan tehetsz az etrendedbe. Hirtelen ennyi jutott eszembe, meg telorol nehezkes :/ Hajra, kitartas, 2-3 honap es meglesz :)

2016. jún. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nagyon kevés!!Én is fogyókúráztam,ennél sokkal többet vittem be(persze nem chipsekből) és mégis fogytam.Ha egy nap egyszer eszel normálisan,(a fagyi,meg a rágó nem az) akkor előbb utóbb el fogsz ájulni!!Egyél napi 5-ször,ha nem kívánod,akkor is,csak max.kisebb adagokat.
2016. jún. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon nagyon kevés. A menzakaja se sok. Két hét alatt három kiló meg sok, heti egy kiló az optimális. A rágó se a legjobb.


Egyél sok zöldséget, sovány húst, túrót, sok-sok gyümit és természetes dolgokat. Ezek energiát adnak, ha meg is akarod tartani a fogyást, elengedhetetlen egy fenntartható étrend.

2016. jún. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez nagyon kevés. Fehérjét, zöldséget s még némi kalóriát mindenképpen ennék.


Zóna_pocok nickje poénos, de néhol furákat ír. A tej rossz fehérjeforrás, sokkal több benne a cukor, mint a fehérje s az inzulinválasza se kicsi. A tojás pont hogy zsíros, a kalóriatartalmának a harmada jön fehérjéből, a többi zsír. Ami még nem gond, persze.

A szálkásításkori szénhidrátigényt (ami alapból a kalóriaigénnyel együtt változik) nem lehet megmondani g/tskg formában, mert ez egyénileg nagyon szór. Ki lehet indulni egy szokásos értékből, de ki kell tapasztalni, hogy mennyivel fogy az ember megfelelően.

2016. jún. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szintis Zoli ***** válasza:

Ha 0,5 kg-nál többet fogysz hetente, akkor kevés.

ne attól félj, hogy leáll a fogyás. Azon később lehet segíteni. Inkább attól félj, hogy izomból fogysz vagy károsodik az egészséged. Ezeket már nehezebb helyrehozni.

2016. jún. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!