Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek ez kevés étel egy...

Szerintetek ez kevés étel egy napra egy 14 éves lánynak?

Figyelt kérdés

Anyukam gyakran mondja h jaj milyen keveset eszem...meg h milyen vékonyka vagyok ami igaz is mert 162cm 45-6 kg (mellesleg o 45 evesen 158cm es kb.50-2)

Reggelire: szendvics barnakenyer,sonka,zoldseg)

Tizórai: joghurt házi lekvárral v. Egy kisebb szendvics + gyumols

Ebed: hat ez nayon valtozo...husok rizzsel.fozelekek,levesek,teszta..

Uszi: süti, muzliszelet, yoghurt,amit eppen megkivanok..

Vacsora: szendvics v. Tojas v. Ami ebedre volt

Szerintetek ennyi etel keves?


2014. júl. 21. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem változatosnak is hangzik. Sőt másokhoz képest még sok is.
2014. júl. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát azért a mennyiség is számít. am ez kb egy teljesen átlagos étrend kb. és a súlyod sem kevés esetleg max olyan 50 lehetne kicsit optimálisabb.
2014. júl. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mit gondol elégnek anyukád, ha ezt kevésnek gondolja. Ez bőven jó.
2014. júl. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem kevés, szerintem teljesen normális. Persze ha nem valami mini adagokról van szó :)

Szerintem a korodhoz és a magasságodhoz és normális a súlyod. Majd ha idősebb leszel, akkor biztosan erősödsz egy kicsit.

2014. júl. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nekem ez egy heti adagom körülbelül. Nem tudok sokat enni, napi max. 3× tudok enni, de már akkor is hányingerem van, mert úgy érzem annyira tele vagyok. Ennek ellenére 163centi vagyok és 53kg :'(

14/L

2014. júl. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem ez teljesen normális, egészséges étrend. Én pl. csak nagyon keveset tudok enni, mert úgy érzem, szétpukkadok, ha egy fajta ételből sokat eszek, mégse vagyok nádszál vékony, ráadásul alacsony is vagyok. Szerintem alkat kérdése is, hogy mennyire vagy vékony. Szóval bármit mondanak, annyit egyél, amennyi jólesik!
2014. júl. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem eszek mini adagokat:) amugy meg heti 4-5 edzesem van (atletika) szoval izmosan vagyok vekony.....amugy koszonom a valaszokat es előttem szóló 163cm 53kg-val biztosan nagyon csinos vagy:)
2014. júl. 24. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!