Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 4 éves az unokám 2 hétig...

4 éves az unokám 2 hétig hasmenése volt. Most már elmult de azóta nincs étvágya, nem akar enni. Mit adjak neki hogy visszajöjjön az étvágya?

Figyelt kérdés

2016. jún. 13. 07:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Volt széklettenyésztése? Csak mert hasmenést annyi dög okozhat....
2016. jún. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kapott/kap probiotikumot, ha igen, milyet? Ez nagyon fontos lenne, még szedhetné 2-3 hétig.

Házi zöldséges húsleves nagyon jó lenne (ne legyen benne étolaj, ízfokozós fűszerkeverék).

Főtt almát, répát. Banánt, fahéjas-mézes reszelt almát.

Majd megjön szép lassan az étvágya, sokáig tartott a hasmenés, még regenerálódnia kell. Ne erőltesd nagyon az evést.

Egyébként mit jelent, hogy nem akar enni? Csak azért kérdezem, mert láttam már olyan gyereket, akiről panaszkodtak, hogy nem eszik semmit, aztán amikor vele voltam hosszabb ideig, kiderült, hogy folyamatosan eszik-iszik, és hogy mit? Nasikat. Gyümölcsös joghurt, keksz, csoki, kakaó, nápolyi, túró rudi, gyümölcslevek, üdítők, stb. Ez ment egész nap, és persze az ebédből, vacsorából semmit sem evett. Szerintem kalóriából bevitt annyit, mint én felnőttként rendes ételekből.

2016. jún. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

hú a ne az tuti

se gyerekorvos

se a szolálatait ajánló epidemiológus

szar,a neten mást írtak

ok.

2016. jún. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!