Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 15 éves vagyok, már egy jó...

15 éves vagyok, már egy jó ideje edzek, és szeretnék fehérjeport, protein port is használni persze mértékkel, ez árt valaminek?

Figyelt kérdés
a szüleim szerint sok mindennek árt, pedig én olvastam cikkekben hogy ez nem igaz

2016. jún. 16. 13:11
 1/5 anonim válasza:
Ha az előírt adagok szerint szeded és nincs veseelégtelenséged, nem vagy az összetevőkre érzékeny és nincs semmi egyéb ilyen betegséged nyugodtan használhatod. Szüleidnek pedig mutasd meg a shop.builder azon cikkét amelyik a szülők előítéleteiről szól. A shop.builderen találhatod azt a cikket.
2016. jún. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

@13:23


Nem azt állítom hogy nincs igazad, de szerinted mennyire hat hitelesen azoknak az állításai, akik ezeket a termékeket árulják? :D

2016. jún. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem árt, de felesleges. A táplálkozásod legyen rendben, azon múlik a fejlődésed.
2016. jún. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem árt, de fontos, hogy sok folyadékot is fogyassz.
2016. jún. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem árt, de miért nem tudod rendes ételekkel bevinni a fehérjét?
2016. jún. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!