Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Gének miatt vagyok ilyen...

Gének miatt vagyok ilyen vékony? Egyre jobban idegesít.

Figyelt kérdés

178cm, 53kg, F/16 (lassan 17...)


Kiskorom óta mindig vékony voltam... Kisebb koromban nem nagyon zavart, de egyre idegesítőbb, hogy mindenki mellett ilyen pálcika vagyok.


Végülis nem vagyok így sem "hátrányban" a kortársaimhoz képest, mert szrencsére beteg nem szokok lenni, mondjuk mostanában van, hogy furán vagyok, vagy fáj a hasam, de ez a kisebbik gond. Erőben nagyon le vagyok maradva, ami szintén idegölő...


Mit tegyek? Voltam már 3x teljes kivizsgáláson, a válasz mindig ugyan az... "Ilyen vagy, fogadd el..." De én ezt nem akarom elfogadni. Mit tehetek ellne?


Sokan mondják, hogy biztos keveset eszek meg iszok. Hát nemtudom... Reggelire nem túl sokat, de ma is megettem jó sok kalácsot, máskor suliban 2 lángost, ami kb 80%ban zsír, rendesen mindig eszek levest, főételként is húsok stb... De semmi... Komolyan a gének tehetnek erről?



2016. jún. 16. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. 176cm 50kg 18 éves lány létemre. Ilyen géneket örököltem sajnos. Egy-két kiló felmegy ha többet eszem, de nem sokáig marad meg.
2016. jún. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bizonyára keményen benne van a genetika. Meg lehet próbálni még többet enni s persze gyúrni is. Ha erősödni akarsz s jobban kinézni, izmot kell felszedned, amit nagyon nehéz elkerülni megfelelő terhelés és étrend mellett :) Míg a zsírosodást könnyű, a tested nem akar zsírpárnákat, többlet esetén anyagcserét gyorsít és voila, még nagy többletből sem marad szinte semmi. A többség nem így működik, de sok ember igen.

S persze van, akinek eleve extrém gyors az anyagcseréje s ha normálisan eszik, fogy. Az a legrosszabb eset, nem irigylem őket, mit mondjak.

2016. jún. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Kèpet pl
2016. jún. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!