Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Üdv.14 éves vagyok, és alig...

Üdv.14 éves vagyok, és alig 40 kg, kb 165 cm. Hetente 3x másfél órát atlétikázom. Nagyon idegesít, hogy ilyen vékony, és magas vagyok, így elhatároztam, hogy hízókúrába vetem magam, viszont nem tudom, hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Az alkatomhoz annyit, hogy tényleg borzalmas vékony vagyok, ez nálunk apai ágon genetika. Viszont nagyon idegesít, hogy anyai ágon mindenki olyan tökéletes magasságú, és hát mellrészben sincsennek bajok, nálam meg igen is sok baj van. Nagyon kicsi a mellem, a fenekem, és nem szép látvány egy csonti lány SZERINTEM. Nagyon hosszú lábaim vannak, vékony combbal. Szerintetek érdemes lenne ehhez az alkathoz legalább olyan öt vagy nyolc kilót hízni? Ha igen, akkor írnátok nekem hízókúrákat? A google nem sokat segít, javarészt fogyókúrákat mutat ki. Nagyon sok banánt ettem életem során, de sajnos nem segített. Szeretnék olcsón, de eredményesen kijutni a soványságomból.

2014. jan. 4. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
tömegnövelő étrend, súlyzós edzés ezeknek nézz utána
2014. jan. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 LamboLover ***** válasza:

Hát néhány kilo tényleg nem árt...a melled miatt meg tényleg ne aggódj már 14 évesen...lesz majd nagyobb, ha meg nem akkor Te ilyen vagy és kész

Hízókúrát nem tudok sose volt rá szükségem de nem csak a google létezik a világon ami segíthet...és 168 centi vagyok és 52 kilo és tökéletes alakom van szóval igen, rád férne...de az is lehet, hogy nem tudsz majd hízni van ilyen ismerősöm aki annyit ehet amennyit akar egy gramm nem megy fel rá.

2014. jan. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem még bőven alakulhat annyit a tested, hogy ne tartsd magad túlságosan vékonynak. Arról nem is beszélve, hogy sok fiatal nő szülés után szed fel néhány kg-t. Lehet, hogy Te akkor leszel majd olyan, amilyennek most szeretnéd látni magad. Ja és még valami: tudod, mennyi pasi van oda a kifejezetten vékony lányokért? ;)
2014. jan. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A 165 cm nem magas egyébként, átlagos magasság. viszont a 40 kg nagyon kevés, az lenne a normális ha 48-50 kg lennél. Ha a fenekedet akarod növeszteni csinálj guggolásokat, ha írsz üzit elmondom milyet:) Egyébként mennyit eszel? és mit? Annyi a lényeg hogy ne úgy próbálj hízni hogy mindenféle hülyeséget összeeszel mert az csak árt:) próbáld növelni a kaja adagjaidat, egyél ebédre mindig főtt ételt ha teheted:)
2014. jan. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 hosszúhajú ***** válasza:
olvasd el az összes fogyókúrás étrendet, és egyél meg mindent ami nincs benne.
2014. jan. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!