Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Bulímiás vagyok?

Bulímiás vagyok?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. Pár hete rengeteget ettem és nagyon rosszul lettem, ezért meghánytattam magam. Tudom rossz ötlen, de azonnal jobban lettem. Azóta majdnem minden étkezés után legalább fél óráig a wc felett ülök és kis adagokban hanytatom magam. Nem mindi csinálom, mert van amikor nincsen rá lehetőségem, de akkor bűntudatom van és mocskosnak érzem magam. Amikor nem jön ki az egész csak mondjuk a fele, akkor azzal nyugtatom magam, hogy azéert mert még nincs nagy gyakorlatom. Sosem értettem, hogy miért csinálna valaki ilyet, de most félek, hogy belecsöppenek.

2016. jún. 22. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Én ezt már határozottan bulímiának minősítem. Kóros, hogy meghánytatod magad, keress fel egy szakembert!
2016. jún. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

"a wc felett ülök és kis adagokban hanytatom magam."

Ha a vécé felett ülsz, hova hánysz? A padlóra? Hát az adagolást hogyan oldod meg, van egy beépített hányadékelosztó a szádban?


"Amikor nem jön ki az egész csak mondjuk a fele,"

Azt mégis hogyan méred le? Evés előtt leméred a kajádat a konyhai mérlegen, majd a hányadékodat is ugyanott?


Figyelj, ha figyelemre, babusgatásra vágysz, azt ne egy kamu kényszerevéssel próbáld kicsikarni. Így csak undort és gúnyt váltasz ki.

2016. jún. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2

Hatalmas bátorságra volt szükségem ahhoz, hogy belássam, hogy ez így nem jó. Azért tettem fel itt egy számomra fontos kérdést, mert segítséget vártam.

A wc felett ülök és kis adagokban hanytatom magam: A wc FELETT ulök, nem a WC-n. És ha hánytatom magam, nem jön ki egyszerre rengeteg, csak kis adagok.

Amikor nem jön ki az egész csak mondjuk a fele: nem mondtam, hogy PONTOSAN a fele, MONDJUK a fele.

Nem figyelemre van szükségem, biztos többet kapok, mint te.

2016. jún. 22. 21:07
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
Én is azt mondom hogy keress fel egy orvost vagy pcihológust.Amúgy ne foglalkozz az előző válaszíróval.
2016. jún. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De mègis ezt hogy hozhatnám fel anya előtt? Ez azért nem egy olyan dolog amit csak ugy megemlitek vacsoranal.
2016. jún. 23. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!