Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a teendő ha sikerült nagy...

Mi a teendő ha sikerült nagy nehezen leszálkásítani magamat, de most izmot szeretnék "felpakolni" magamra?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat tettem azért, hogy úgy nézzek ki ahogyan most.Látszanak a hasamon a kockák, nincsen zsír nagyon...csak minimális.Viszont amit észrevettem (és a szüleim is), hogy fogytam és sajnos az arcomon is látszik.Rendszeresen járok konditerembe focizok és gyárban dolgozok szóval kardió és aerob mozgás van bőven. Mit kellene tennem, hogy most izmot kezdjek el pakolni magamra ismét kikerekedjen az arcom és az izmaim? Még több fehérje? Az étkezésemnek köszönhetően jutottam el erre a szintre javarészt, de tanács kellene nekem most milyen étkezésre váltsak, hogy ne fogyjak tovább hanem izom jöjjön fel? Köszönöm szépen előre is a válaszokat!

2015. okt. 5. 14:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Most kezdj el szépen tömegelni, és ki kerekedig mindened :). Mehet a 2g/tskg fehérje és az alkatodtól függően 5-6-7g/tskg ch. Lehet, hogy befogsz zsírosodni, de majd megint leszálkásítasz és még jobban fogsz kinézni mint most! :)
2015. okt. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy szépen lassan emeled a szénhidrátot, addig amíg azt látod, hogy izom jön, de zsír csak minimális. Így ugyan lassabban haladsz, de nem hízol be, nem fogsz szarul kinézni, és nem kell megint annyit szenvedni a szálkásítással.
2015. okt. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!