Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miert ilyen a hasam?

Miert ilyen a hasam?

Figyelt kérdés

77 kg vagyok es 173 cm (16-L)


Mar sikeresen leadtam 13 kilot, de a hasamrol meg mindig nem ment le semmi ellenben a labamrol. Nagyon isldegesito. Es ha ez meg nem lenne eleg a koldokom alatt es folott van ket irtozatos uszogumi, viszont a koldokom alatt egyaltalan nincs haj, igyha leulok, vagy elore dolok egy kicsit, ugy nez ki, mintha total nem lennr koldokom, mert az azt korulvevo ket hurka osszenyomodik. En ezt nem ertem. Mas noknek akik ilyen 100+ kilok total egybe van a hasuk es a koldokuk alatt is van zsirreteg, nekem viszont 2 reszes a hasam 😔

Azt se lehet mondani h nem mozgok mert minden masnap megyek edzeni. Nem tudom mi lehet a gond, de nagyon elkeserito kulonosen bikini szezonba. Mar azon gondolkozom, hogy megkeresek egy plasztikai sebeszt, hiszen jol lehet, ha csak nem fogyok le 40 kgra, latszani fognak tovabbra is (habar nem annyira mint most)

Mit tegyek?



2016. jún. 30. 13:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Én 166 magas és 68-70 kiló között mozog a súlyom. Nekem is 2 hurkám van viszont én nem fogyózok. A köldököm viszont látszik. Tehát szetm neked is látszana még mínusz 10 kilóval. Próbálj a hasadra edzeni.
2016. jún. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Folosleges, helykornyeki fogyas nincsen elvileg, azt h honnan eg le eloszor a zsir nem tudom iranyitani. Ha pedig meg plusszba hasizmoznek, akkor none a haso izomreteg, de mivel afolott zsirreteg van, a hasam csak nagyobbnak tunne
2016. jún. 30. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!