Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 15 éves,175cm magas vagyok és...

15 éves,175cm magas vagyok és 71kg-72kg. Hogyan fogyhatnék még, egészségesen?

Figyelt kérdés

Ezt a súlyomat több mit 2 éve tartom, de még szeretnék fogyni és csinosodni.

Hetente 5X lejárok edzeni 2 órát a konditerembe vagy karateedzésre. A fenekemet szeretnék még kerekíteni, és a combomat vékonyítani picit.

Tudtok jó módszert hogy fogyjak és csinosodjak?

Köszi.


2008. szept. 27. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Szia!Kb ugyanennyi idősen hasonló gondokkal küzdöttem,asszem még nálad is kerekebb voltam. Én nem sportoltam semmit, csak az étkezésre figyeltem és végül nagyon szépen sikerült lefogynom.Szénhidrátot és cukrot szinte egyáltalán nem ettem. Sok husi(főleg csirkemell),zöldség,gyümölcs,sovány tejtermékek.Zsiradéknak csakis olivaolaj.Köretnek midnig valamilyen salátát egyél, öntsd le egy kis balzsamecettel meg tehetsz rá sovány sajtot ( pl cottage cheese-nagyon fincsi és diétás).Vagy pároltzöldség is jó pl :)Rízst is ehetsz módjával, abban sincs olyan rengeteg szénhidrát,de a krumplit és a kenyeret felejtsd el. A felvágotatt magába edd vagy vmi zöldséggel. Ha natúr joghurtba teszel néhány szem gyümölcsöt meg egy kis édesítőt,az is nagyon finom és laktató.

Ja és emellett nagyon hasznos,ha du.5 után nem eszel semmit, pár nap alatt hozzászoksz. Ha emelett ilyen sokat sportolsz,mint ahogy írtad, tuti ,hogy le fogsz fogyni :) Sok sikert!

Mostanság rám is rámférne egy kis fogyókúra :D

2008. szept. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10%

Ha az első válaszadó orvos lenne és ezt a tanácsot adná neked most beperelhetnéd orvosi műhibáért.


Olvasd el ezt a cikket:

[link]

2008. szept. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Dietetikai szempontból és egészségileg sem kell fogynod. Kezdj el alakot formálni és csinosodni fogsz. Azt étkezésnél figyelj arra oda, hogy rendszeresen egyél gyakori kis étkezések ,vagyis napi 5x étkezés. Az egészséges táplálkozás alapelveit vedd figyelembe és így állítsd össze az étrended. Kihagyhatod a cukros italokat és mindent ami felesleges kalória, nasik helyett gyümölcs, joghurt ilyenek. Csokit édességet, péksüteményt ritkák. De mást ne hagyd ki mert minden másra szüksége van a szervezet3ednek, mert fejlődsz még.

Kitartás és sok sikert.!

2008. szept. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2008. okt. 2. 13:18
 5/6 anonim ***** válasza:
szedd olyan szert ami a zsírt átköti izommá és olyan bodyt lesz h minden nőnek tetszik...
2008. okt. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A zsír....

Nem alakul...

IZOMMÁ!

Gosh...

2008. okt. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!