Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek anorexiás vagyok?...

Szerintetek anorexiás vagyok? (többi lent)

Figyelt kérdés
13éves lány vagyok 155cm és 35kg.Amikor kisebb voltam mindent megettem,de most nagyon finnyás vagyok szinte semmit nem eszek meg,mondjuk a húsféléket megeszem.naponta max 3-szor eszek: Reggeli ebéd vacsora,de a 3étkezés között is szoktam enni pl joghurtot.Régen kézilabdáztam,de most már nincs kedvem semmilyen sporthoz.Anyukám mindig mondani szokta hogy nagyon sovány vagyok.ja és még amiket megeszek a húsféléken kívűl:tejtermékek(bár a túrót meg a tejfölt nem szeretem)zöldségeket nem nagyon eszek,inkább gyümölcsöket,rengeteg szénhidrátot fogyasztok.Igazából szerintem az a baj hogy nagyon keveset eszek,de nem tudok többet.Szerintetek van valamilyen bajom?anorexiás vagyok?

2016. júl. 13. 12:24
 1/1 anonim ***** válasza:

A soványság nem egyenlő az anorexiával. Az anorexia egy pszichés betegség.

Én évekig küszködtem vele, de a leírásod alapján nekem nem tűnsz anorexiásnak. Szerintem csak alapból vékony vagy és egy kissé finnyás, de talán most ez csak egy ilyen időszak nálad és majd kinövöd. :)

2016. júl. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!