Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tudtok mondani valami vegán...

Tudtok mondani valami vegán kaját?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok fogyózok mert a gyógyszerek miatt meghíztam stb..Lényeg hogy tudnátok mondani valami vegán kaját, esetleg valami diétás kaját?

2016. júl. 13. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
google vegán receptek
2016. júl. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tele van a világ vegán blogokkal, magyar is van kismillió, de persze ha belegondolsz, te is simán eldöntheted, mi vegán, gondolom, nem nagy dolog találni egy csomót a megszokott ételeid között, bár nem tudom, hogyan eszel. Ha távol állsz a veganizmustól, ne erőltesd.


A vegán étrend nem mindenkinek hatékony fogyáskor, persze sokfélék vagyunk... Olyan nem nagyon van, hogy diétás kaja, kinek mi az, bármivel lehet fogyni, mennyiség kérdése, persze másoknak mással érdemes. A vegán ételek hajlamosak szénhidrátosak lenni, ami sokaknak nem a ideális irány, bár van, akinek az, s persze szénhidrátszegény növényi étrend is van. Nem tudhatom, nálad honnan jött a veganizmus ötlete s honnan gondolod, hogy téged az fogyaszt.

Semmi bajom azzal, ha az emberek vegánnak állnak, csak itt nem látom az okot és meggyőződést s készséget a tanulásra, mert azért rosszul is lehet csinálni, elég könnyen, ha valaki ész nélkül áll neki.

2016. júl. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

A te korodban, megfelelő háttértudás nélkül nagy felelőtlenség lenne növényi étrendre átállni. Fejlődésben, növésben vagy, a szervezetednek sok fehérjére (hús, tojás stb.), az agyadnak zsírra és koleszterinre van szüksége, ami állati eredetű élelmiszerek nélkül nem fedezhető. Amire nincs szükséged, az a cukor, péksütik, gabonapelyhek, csoki, fagyi, bolti kakaó és hasonló szénhidrátbombák, na meg az üdítők (gyümölcslével együtt).

Egyél sok tojást, zöldséget, húsokat, májat, minél kevesebb kenyeret, tésztát, pizzát, egyéb lisztes és feldolgozott bolti vagy gyorséttermi ételeket.

2016. júl. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó! Szerintem neked nincs meg a megfelelő tudásod. Nem bántásból, de ha nem olvastál orvosi könyveket, akkor ne adj tanácsot ilyen téren.
2016. júl. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves 4-es! Neked ez a véleményed, oké. Én csak azt írtam le, amit olyan könyvekben olvastam, amit éppen orvosok írtak. Közülük kettő neurológus és táplálkozástudós is egyben.
2016. júl. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!