Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem tudok hízni, pedig nagyon...

Nem tudok hízni, pedig nagyon kéne, hogyan hízhatnék?

Figyelt kérdés

17 éves diáklány vagyok. 165 cm magas, és 43 kiló!!! egy betegség miatt fogytam le hat éve, azóta kütdök vele (emetofóbiával küzdök sajnos, mióta a szüleim elváltak). De végig nézek magamon, és semmi hús nincs rajtam. Csont és bőr vagyok. Se mell, se fenék, se kar se láb... hízni szeretnék mindenképp!

Tudnátok nekem ötleteket, tanácsokat adni, mit mikor egyek, mit csináljak? Nagy hátrány, hogy imádok sportolni..?

Köszönöm a válaszaitokat előre is, és nem kell beoltani. attól kíméljetek!


2010. ápr. 15. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Szinte mintha én írtam volna. Én is 17 éves vagyok, 165 cm és 43 kg:) Én sosem voltam ennél több, mindig is ilyen vékony voltam. Nem hiszem h genetikailag vagyok ilyen, mert a családban mindenki normál súlyú:/
2010. ápr. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ki tudja, alkatilag nagyim vagyok, de akkor is jól jönne minimum egy olyan plusz öt kiló, és még keveset mondtam.. :S én kislány koromban ducibb voltam csak ugye jöttek a szüleim a válással éés..
2010. ápr. 15. 19:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Már volt egy kérdező aki szintén hízni szeretett volna.Én a Bére cseppet ajánlottam neki.Nálam bevált.Valamint a hozzáállás:gondolj arra,hogy tényleg hízni fogsz.
2010. ápr. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kata899 válasza:
a béres csepp nekem is bevált, én is kórosan sovány vtam 179cm vok a nyár elején 70kg se voltam most meg már 85vagyok :)
2011. jan. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem a béres csepp nem vált be, csak majd álmos voltam tőle éjjel nappal
2011. jan. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!