Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az a problémám hogy 183 cm...

Az a problémám hogy 183 cm magas vagyok és ehhez csak 61 kg . Naponta 3 szor eszek, napközben eszek chipset nasit, bármit amit megkívánok, gyümölcsleveket iszom 2L/nap kb, és egy dekát nem tudok hízni. Hogyan hízhatnék?

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 01:50
 1/10 anonim válasza:
78%
ne gyumolcslevet igyal meg chipset egyel, hanem KAJAT. Hust, sokat.
2010. jan. 13. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Én 180 centi vok szintén 61 kg. Mé akarsz hízni? Sztem semmi baj nincs a tömegeddel.
2010. jan. 13. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

lehet lefelejtettem, de fiú vagyok, és ebben az esetben kevésnek érzem a 61 kg-ot :D

Ja! és írtam, hogy 3 elég rendes adag kaja mellé eszek chipset, meg egyéb dolgokat, és nem helyette !!!

Tehát várom az 1. értelmes választ !

Köszönöm !

2010. jan. 13. 02:14
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Akkor ne hízni akarj,hanem izmosodni.
2010. jan. 13. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

OMG

Akkor azt kérdezem hogy tudnék felszedni pár kilót???????

istenem istenem istenem...

bár ha csak ilyen lágy agyúak vannak tényleg akkor lehet jobb is hogy nem kapok tőletek ötleteket...

2010. jan. 13. 02:21
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

mi a ****ért akarsz hízni????

nem menő a tonna donna ba*zd+.

te értelmi fogyatékos. Ha a 2 tonna nasitól nem hízol ba*zd+, az azért van,mert ilyen a szervezeted.

2010. jan. 13. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha zabálsz egész nap és nem hízol akkor add fel, sehogy sem fog menni mert egyszerűen ilyen alkat vagy. A súlyoddal sincs gond, vékony vagy, örülj neki. Persze ha nagyon akarod még utolsó próbálkozásképp áttérhetnél a mcdolalds-os hamburger evésre, jó nagy adag sültkrumplival és kólával. Napi 2x minimum. Ha ez nem válik be akkor tényleg semmi.
2010. jan. 13. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha mennyiségileg sokat eszel, mégsem gyarapszik a súlyod, annak többféle oka lehet :

- túl gyors az anyagcseréd (gyorsabban kiürül belőled az étel, mielőtt még a tápanyagok felszívódhatnának a gyomrodból, beleidből)...

- valami megakadályozza, hogy a tápanyagok felszívódjanak a gyomrodból, beleidből...

- pajzsmirigy-zavar (a pajzsmirigy szabályozza az anyagcserét)...


Az én fiamnál is az volt a probléma, hogy évekig nem nőtt, nem hízott, az orvosi vizsgálaton nem derítettek ki vashiányt, vitaminokat is hiába adtam neki marokszámra.


Végül egy véletlen ötletnek köszönhetően kipróbáltuk nála a SZÓJALECITIN kapszulát (napi 1200 mg), ettől látványosan beindult a növekedése és a súlygyarapodása!!!

Mivel a szójalecitin egyik tulajdonsága, hogy a sejtek falát átjárhatóbbá teszi, ezáltal a tápanyagok felszívódását segíti elő. (Pl. a bodybuilderek ezt szedik az erősítő szereik mellé, mert így hatékonyabb minden protein vagy fehérje.)


Javaslom, próbáld ki te is a szójalecitin kapszulát (napi 1200 mg mennyiségben), semmiféle káros hatása vagy mellékhatása nem ismert, korlátlanul és bármeddig szedhető. Sok más kedvező hatása is van (memóriaserkentő, koleszterincsökkentő, vérnyomásszabályzó, stb.)

2010. jan. 13. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Ha már érzed, hogy nem tudsz többet enni, tele vagy, akkor is egyél még még még!!

Lehetőleg az ágyban! Ne is kelj ki onnan!

Csak feküdj és zabálj! :DDD

2010. jan. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nemrég én is nagyon hasonló cipőben jártam. 188 centi mellé voltam kb. 60 kiló, és akármennyit zabáltam az istennek se akartam hízni. Arról van szó hogy a szervezeted sokkal bölcsebb nálad. Ha csak szimplán felszednél pár kiló zsírt akkor annyi változna, hogy nehézkesebben mozognál, fáradékony lennél. Nagy része amúgy is felmenne a hasadra, seggedre, miközben pl. a vállaid megmaradnának keskenynek. Szerencsésnek tekintheted magad, hogy ilyen alkat vagy. Az egyetlen út ha elkezdessz sportolni, izmosodni.
2010. jan. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!