Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem tudok enni tegnap óta....

Nem tudok enni tegnap óta. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nyaralni vagyok, nem tudom elengedni és jól érezni magam, szorongok állandóan. Az első napokban se ettem sokat, de tegnap óta semmit. A gyomrom nagyon éhes de faj az idegessegtol és "oklendezeserzesem" van, kegyetlen..tudom hogy csak az ideg de nem tudok mit kezdeni vele. Vékony is vagyok, és most fogyni is elkezdtem. Borzalmasan nézek ki
2016. júl. 16. 12:13
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
Hol laksz kérdező?
2016. júl. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Hónapok óta ugyanez van velem is. Idővel kicsit jobban megszokod. Legalább nem kell annyi pénzt kajára költeni, és ki tudom fizetni a lakbért :)
2016. júl. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Ez miért fontos? Pesti vagyok, de most külföldön vagyok
2016. júl. 16. 12:22
 4/24 anonim válasza:
Lány vagy?:)
2016. júl. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Ez mind szép és jó kedves második, de tonkremegy az egészségem, már most sem érzem valami jól magam. Annyira szeretnek megenni valamit és nem megy. Társaságban még főleg nem és nincs lehetőségem felrevonulni
2016. júl. 16. 12:37
 6/24 A kérdező kommentje:
Lány vagyok 18 éves jelenleg en vagyok itt a "gyerek" és külföldön elveszett vagyok mert a nyelvet se beszélem így az se megy hogy elmenjek venni valamit egy egyedül megenni, közbe még egyre hulyebben néznék rám hogy nem eszem velük
2016. júl. 16. 12:40
 7/24 anonim ***** válasza:
Szólj a szüleidnek hogy vigyenek el egy ottani orvoshoz.Már ha ők értik a nyelvet.Komoly bajod is lehet úgyhogy ez nem játék.
2016. júl. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
Nem írsz vissza kérdező? :(
2016. júl. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Nem a szüleimmel vagyok, a többiek meg nem értik még, ez a baj. Most megettem 2 kis szelet kenyeret, de nagyon nehéz volt magamba erőltetni és fáj a gyomrom még úgy érzem mindjárt visszajön, amitől nagyon félek, remeg mindenem és csak szenvedek. A szüleim is csak annyit mondanának hogy fejben dől el és fejezzem be, ami igaz, de nem megy. Maradtam volna inkább otthon... nem tudom mit csináljak:( ha sikerül elterelni a figyelmem az segít? Mert akkor próbálkozok még ezzel....
2016. júl. 16. 13:51
 10/24 A kérdező kommentje:
Bocsanat a hibák miatt, telefonról irok
2016. júl. 16. 13:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!