Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit Tegyek? Már évek óta...

Mit Tegyek? Már évek óta azzal szenvedek hogy bűntudatom van miután ettem bármennyi mennyiségről is van szó. A bulémia is megjelent nálam 1 ideje.

Figyelt kérdés
tudom ez rossz dolog és pszihológushoz kellene fordulnom vele de mit tudna segíteni most gyógyszereken nem akarok élni...:S nem tudom ennek a bűntudatnak mit lehetne tenni...
2010. ápr. 16. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nagyon rossz dolog, jól látod.A pszichológus nem orvos,ezért gyógyszert nem fog adni.Viszont nem ártana,ha elbeszélgetnél vele.Az emberi létezéshez elengedhetetlen az evés,ezt tudatosítani kellene magadba.Ital és étel nélkül meghalunk.Gondolom nem vagy kövér,nem kell a kilók ellen küzdened.Itt nehéz tanácsot adni,ezzel a betegséggel szakemberhez kell fordulnod,aki a fejedbe vési,hogy rossz úton haladsz,ha életben akarsz maradni.
2010. ápr. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Általában valamilyen lelki traumára vezethető vissza ez a betegség.Bűntudat valamitől, hogy nem szabad mégis meg kellett tenned, vagy meg kell tenned. Elsősorban pszichológust keressél meg. És tudod mi ebben a legpozitívabb, hogy tudod hogy beteg vagy, és tenni akarsz ellene, ez már egy fél gyógyulás. Kívánom neked, hogy teljes értékű emberként éljél, félelem nélkül.
2010. ápr. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
és mért van bűntudatod evés után? szted milyen bűnt követtél el? tudsz róla h MINDEN ember eszik? akkor ők is bűnösek?
2010. ápr. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!