Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék egy kicsit hízni?

Hogyan tudnék egy kicsit hízni?

Figyelt kérdés
Kb. egy fél éve elkezdtem rendszeresen futni. Mert már úgy éreztem, hogy kezdek el hízni. Persze nem voltam kövér (171 cm, 50kg voltam akkor). Akkor elkezdtem egészségesen is táplálkozni. 1,5 hónapja mértem magam, akkor voltam 46 kg. A házi orvosom is mondta, hogy jó lenne egy kicsit hízom mert ez veszélyes lehet. Felhagytam az egészséges táplálkozással. Rengeteg édességet, zsíros cuccot, kenyeret ettem. Azóta is futok minden nap este olyan 7-8 km. Tegnap mértem magam és már csak 44 kg voltam. Azt hittem, hogy így fogok felszedni egy pár kg-ot de semmi. Ezek szerint izmot sem szedtem fel?
2016. júl. 18. 19:38
 1/2 anonim válasza:

A lassú futás sajnos nem fog sok izmot építeni.

Ne édességet és hasonló szarokat egyél, hanem sok fehérjét!

Az nem baj, ha vékony alkat vagy, de egyél az aktivitásodnak megfelelő mennyiségű ételt és ezek legyenek egészségesek, akkor nem lehet baj. Esetleg szedj B-vitamint, az sok embernek megnöveli az étvágyát.

2016. júl. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A B-vitamint nekem is javasolták. Akkor kipróbálom először azt. Köszönöm a választ!
2016. júl. 18. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!