Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék egészségesebben...

Hogyan tudnék egészségesebben élni? Valami edzés terv? (lent részletek)

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és túlsújos! Nagyon egészségtelenül élek mondhatnám úgy is hogy átmentem önpusztító üzemmódba. naponta 4-5-6x is eszek sajnos nem túl egészségesen (1 szelet kenyér szalámi vagy egyéb hús készítmény) mellé döntöm be a kólát meg a narancsot vizet nem igazán iszok csak üdítőket, csoki is jöhet rendesen :D de csak hízok hízok amit értek is próbálok változni de nem nagyon sikerül nincs elég akarat erőm se hozzá legjobb sikerem az volt hogy pár napig csak 2x ettem egy nap 1-1 kiflit de az nem jött be szóval napi 3x eszek de úgy mint régen kezdem a vizet is szokni csak valami edzés kellene mellé csak nem tudom mi mivel mozogni sem mozgom sokat évek óta szóval olyat keresek ami még ezek után sem erőlteti meg a szívet nagyon mivel volt a családban olyan halál eset ami torna órán történt mert nagyon megerőltette magát.


Valaki tudna ilyet mondani??



2016. júl. 19. 12:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Járj sétálni. Azzal sem a szívedet, sem az izületeidet nem terheld, mégis rengeteg kalóriát éget.

Én heti 2-3-szor szoktam kutyát sétáltatni 3 óra hosszát közepes tempóval, ami 7-800 kalóriát éget...

2016. júl. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!