Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem tudok enni?

Ricsiasd kérdése:

Miért nem tudok enni?

Figyelt kérdés
lassan már 3.napja hogy szó szerint nem tudok enni tegnap is megettem egy szendvicset és ki is hánytam ...... eddig rendesen étkeztem SŐT szerintem többet is ettem mint amennyit kellene de 3 napja voltam fogorvosnál kihúzták a fogamat azóta NEM TUDOK ENNI mi lehet a baj?

2016. júl. 24. 09:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak a nagy meleg miatt, ilyenkor az emberek többségének alig van étvágya. De én inkább arra gyanakszom, hogy a tudatalattid tiltakozik a kaja ellen, talán attól félsz, hogy a kihúzott fogad helyére bekerül valami és gond lehet. Lehet, hogy Te nem is érzed ezt a félelmet, de a tudatalattid így jelez...
2016. júl. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztos a fogad miatt. Vagy en pl ha szerelmes vagyok rosszul vagyok az etelektol.
2016. júl. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg gyomorrontas. Elozo voltam.
2016. júl. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha beteg valaki, általában nincs étvágya, mivel ha a szervezetnek kevesebb energiát kell fordítania az emésztésre, könnyebb a gyógyulás. Lehet, hogy a foghúzásnak is ilyen hatása van most nálad, gyógyítja magát a szervezeted.

Másik lehetőség, hogy kaptál valamilyen gyógyszert (érzéstelenítőt biztosan), aminek nálad ez a hatása.

2016. júl. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!