Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Sosem fogok megizmosodni?

Sosem fogok megizmosodni?

Figyelt kérdés
Napi szinten kovetem a taplalkozasi kiadott mennyisegeket . Heti 3szor jarok edzeni konditerembe, 1-1,5orat. A etrend 80kg emberekre van tervezve. en 71kg voltam par hete es kozel 1ev alatt 5kg sikerult felszednem ezt a mennyiseget. Most utobbi 3-4hetben hirtelen 3-4kg fogytam , semmmi se valtozott. Mit kene tennem? Nagyon lassan haladok. Nagyon nehezen hizos vagyok. 2-3honaponta igy vissza esek a sulyba es bel panaszaim lesznek. Tobb fajta etrendet is kiprobaltam mar. Valaszokat elore is koszonom!

2016. júl. 27. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Különböző genetikai adottságúak vagyunk, van, akiből sose lesz Schwarzenegger, de nem is kell. Ha egészségügyi problémáid vannak az étrendtől, állj le vele, egyél normálisan, egészséges étrend szerint, ha kell, kérd ki egy dietetikus tanácsát. A konditerem jó kiegészítőnek, mellette sportolj valamit rendszeresen (úszás, futás, kerékpár, csapatsport), nem lesz félméteres bicepszed, de szép, tónusos, kidolgozott, normál tested igen.
2016. júl. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj el egy dietetikushoz. Nem is értem, hogy ezt miért itt kérdezed. Szerinted itt valami tanult orvosok vannak ? :D
2016. júl. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A tömegnövelés sokak belét kikészíti. Én sem tudok "tiszta" kajálással eleget enni, mert kikészül az emésztőrendszerem. Egyél több "szemetet", mert könnyebben emészthető. A szénhidrát egy részét esetleg cseréld gyümölcsre, vagy akár gyümölcslére. Egy részét zsírral is kiválthatod, az nem vág úgy oda az emésztésnek. Ott vannak a jó kis kalóriadús olajos magvak, nem nagyon szokták megfektetni az ember gyomrát.
2016. júl. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm a válaszokat mindenkinek!
2016. júl. 28. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!