Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mikor lesz normális emésztésem?

Mikor lesz normális emésztésem?

Figyelt kérdés
Hétfőn egész nap hánytam, hasmenésem volt. Kis tejbegrízt ettem. Kedden kétszersültet, meg teát. Ma krumplit főztem, kis vajjal. De még mindig érzem, hogy a gyomrom ellenkezik a kaja ellen, ahogy megeszem, kicsit émelygek, nem is vagyok éhes szinte. Mikor javul ez a helyzet?
2016. júl. 27. 12:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Pár nap lehet. Szedj probiotikumot, igyál gyógyteákat (kamilla, borsmenta, gyömbér). Abból látod a javulást, hogy evés után mennyi idővel lesz hasmenésed, elvileg ez az idő egyre hosszabb lesz, ahogy gyógyulsz, és az állag is sűrűsödni fog. A tejbegríz kár volt, ilyenkor a puhára főtt zöldség, esetleg rizs a legjobb, és a húsleves leve.
2016. júl. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
4-5 napig is tarthat. Jobbulást!
2016. júl. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!