Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A "skinny", azaz vékony...

A "skinny", azaz vékony testalkat mennyire alkat kérdése? Kellő idejű diétával és mozgással el lehet érni?

Figyelt kérdés
Gondolok itt most arra, amilyen pl sok "emós" fiú is, hogyha oldalról nézed akkor nem is látszik. Jelenleg az ideális testsúlyomhoz képest van rajtam némi felesleg (184 cm magas vagyok, 90 kg), de az ilyen testalkat elérése lenne a célom. Mennyire reális ez a cél? Van, akinek esetleg összejött? 26/f
2016. aug. 1. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagy része genetika. Nyilván mindenkiből lehet mondjuk mérnök, de aki imádja a matekot és ért is hozzá, az 15-ször nagyobb esélylel indul, mint egy bölcsész.

Szerintem a mostani testsúlyodból kiindulva neked az "átlagos" lehet a reális cél, a 184/84 például. A skinnyhez legalább egy húszast le kéne adnod úgy, hogy tartósan meg is maradjon. (Egyébként 20 fölött a nők szerintem kinőnek ebből a tinifiú test-imádatból és nem hinném hogy túl vonzó egy deszka testalkat).

2016. aug. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
26 eves felnott ferfi vagy, ne akarj mar ugy kinezni, mint egy bakfis idetlen aranytalan kamaszfiu! Kulonben is mindenkinek a sajat testalkata all a legjobban. (Egeszseges keretek kozott)
2016. aug. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Magam miatt szeretnék, nem mások miatt így kinézni, hogy más meg mit gondol erről, az mellékes :-D világéletemben túlsúlyos voltam, jó lenne kicsit a másik végletet is megélnem. Első válaszoló, én is úgy gondolom, hogy csak az átlag érhető el nekem, ezért is kérdem, hogy van e lehetőség többre (azaz kevesebbre, de értitek).
2016. aug. 1. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!