Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem vagyok mostanában...

Miért nem vagyok mostanában éhes? Evészavarom van?

Figyelt kérdés
Régebben rendesen ettem de most nem megy le egy falat se a torkomon! Mi van velem? Nem vagyok beteg majd kicsattanok de enni azt nem tudok!

2016. aug. 5. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:

A nyaron én mindig kevesebbet eszek, szerintem sokan masok is.

De visszont egyél valamit, hogy ne aljon le a rendszer testedben, pl.: gyümölcs zöldség, egyszerü szendvicsek.

Iszol eleg vizet? Mert az is nagyon fontos.


Vagy van valami ami estleg bant? Van, hogy sokan ilyenkor nem nagyon tudnak enni...

2016. aug. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem semmi bajom nincs nagyon jókat szórakozok a barátokkal meg minden
2016. aug. 5. 11:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért figyelj erre, az nem gond ha most a nagy melegben kicsit kisebb az étvágyad, de azért a főétkezéseket ne hagyd ki! Fogyassz könnyű, friss ételeket, elég folyadékot. Ilyenkor én sem kívánom a zsíros, nehéz ételeket, annál inkább fogy a zöldség, gyümölcs, sovány húsok. Ha azonban úgy érzed, hogy komolyabb a gond, akkor inkább menj el orvoshoz, mert ha kb.semmit nem eszel annak meglesz előbb-utóbb a következménye és valamilyen egészségügyi gond is állhat a háttérben.
2016. aug. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Melegtol.lehwt, vagy hormonalis zavar esetleg, de inkabb meleg. Ha nem fogysz le nagyon hirtelen nagyon sokat nincs gond(mert az anyagcsered koveti a bevitelt es lassul az egeszseges) ha hirtelen fogysz (pl ket het alatt 6 kilo) akkor hormonalis lehet. Maga az etvagytalansag az nem evesi zavar, az evesi zavar az az ha tulsokat foglalkozol a kajaval es rul nagy sulyt tulajdonitasz neki es amiatt nem eszel.
2016. aug. 12. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!