Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fogyókúrázom.1200-1300kcal-t...

Fogyókúrázom.1200-1300kcal-t probalok bevinni naponta de sosem sikerul mert ehes maradok. Hogy probaljam meg az ehsegerzetet csokkenteni?

Figyelt kérdés
Ma ettem reggelire gabonapelyhet tejjel. Tizoraira egy kis ropit es joghurtot. Majd fagyit. Ebedre ettem egy almat es egy epret. Uzsira 285 g kukoricat. Vacsorara pedig gabonapelyhet tejjel. 20.27kor pedig ismet ehes vagyok....(ebedre fott etelt szoktam, csak ma maradt ki) meg most fogok enni egy kis epret es zold teat inni.

2016. máj. 6. 20:28
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Ja elfelejtettem, hogy ebedre ettem egy kis zoldseges burgonyat csirkevel. Tudom, a mai napi eleg satnya volt. Ha eszem rendesen ebedet, akkor alt. Vacsorara keves is eleg. A problema az, hogy dolgozom, mellette nappalis tanulo vagyok es gyereket is nevelek. Nincs idom reggel es/vagy este natur csirket es parolt zoldsegeket kesziteni.
2016. máj. 6. 20:46
 2/30 A kérdező kommentje:
A kaloriabazis oldalan szamoltam ki (ill. Az oldal szamolta ki) hogy ahhoz h fogyjak napi 1200 kcalt vihetek be
2016. máj. 6. 20:47
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Ropi, joghurt, fagyi, kukorica... Nem csoda, hogy éhes vagy.
2016. máj. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
keresd meg a fogyókúrás szakácskönyveket, recepteket. Nagyon kevés mennyiséget viszel be, emiatt nincs teltségérzeted és a gyomor-bél rendszer is hamar kiürül. Sok emészthetetlen ballasztanyagot kell bevinni, ami kitölti az embert. Miért nem teszel korpát a joghurtba,kefirbe ? Miért nem eszel céklát (bár a szezonja már lement), miért nem csinálsz magadnak káposztalevest, paradicsomos káposztát (rántás nélkül), káposztasalátát, miért nem eszel savanyúkáposztát ? De az is jó megoldás, ha az ember 2-3 óránként iszik 2-3 dl meleg húslevest (csontlevest), hogy a gyomor ne legyen üres. És persze nyugodtan használj széles bőr övet, amit szorosra húzol, hamarabb lesz teltségérzeted.
2016. máj. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
A ceklat nem szeretem. A tobbi nyami nyami. Neztem 1200 kalorias etrendtervet de 10000÷ig biztos vagyok benne h a fel fogamra sem lenne eleg amjt a tervek irnak( harmat olvastam). A problema mindemellett az, hogy amit fozok a csaladnak az mas mint amit nekem kell ennem es nincs idom annyi fogast elkesziteni sajnos, ugy hogy gyerekre is ugyelnem kell mellette.
2016. máj. 6. 21:02
 6/30 anonim ***** válasza:
48%
Hány centi, hány kiló? Muszáj neked gyerek mellett, munka mellett, iskola mellett fogyókúrázni is? Egy kis gömbölydedségtől nem lesz semmi bajod, úgyis visszahízod, így viszont legalább nem lesz se energiád, se jókedved, se jó közérzeted. A mai napod mindenesetre nem táplálkozás volt, hanem nassolás.
2016. máj. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
172 cm vagyok 67 kg. azert kezdtem el, mert mar nem ereztem jol magam a boromben. a hasam nagyra nott.Eloszor egeszsegesebben etkeztem es kevesebbet az egeszsegtelenbol. Nagyon jol ereztem igy magam. Majd en hulye ragugliztam a temara, s mindenhol azt irtak, hogy kaloriaszamlalassal csokkenthetem a sulyom. En hulye meg elkezdtem szamolni es csak rosszabbul erzem magam. Foleg ma. De kicsit olyan, mintha raszoktam volna a szamlalasra.:(
2016. máj. 6. 21:18
 8/30 A kérdező kommentje:
Es inkabb ettem is egy kis majpastetomoskenyeret uborkaval
2016. máj. 6. 21:22
 9/30 A kérdező kommentje:
Bocsanat rossz irasert. Telefonrol irok es begajdult a billentyuzete..........
2016. máj. 6. 21:24
 10/30 anonim ***** válasza:
A kaloriabazison valamit rosszul álítottál be az adataidnál, ugyanis a magasságod és súlyod alapján az alapfelhasználásod már maga 1338 kcal. Az 1200-1300 csak úgy jöhet ki, ha túl nagyra állítottad a heti fogyás mértékét.Emellett azt több helyen is írják, hogy ez alá az érték alá menni nem szabad, mert azzal csak a szervezetedet károsítod.
2016. máj. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!