Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Anorexia gyógyulás, falásroham?

Anorexia gyógyulás, falásroham?

Figyelt kérdés
Gyógyulok anorexiából,már csak kb. 1.5 kgt kell híznom. Eddig úgy szedtem fel 6 kgt h elég sok édességet ettem, napi 1-2 tábla csokit :/ egy ideig besokalltam a sok csokitól de most megint kívánom de félek h megint az lesz a vége h benyomok egy este 2 táblával :/ szerintetek mitől kívánom még mindig ennyire az édességet? ( nem vonok meg magamtól már semmit, úgyh nem kell "kioktatni"h nem eszek eleget,koplalok stb. :D)

2016. aug. 7. 06:30
 1/1 anonim ***** válasza:
A cukor nem.jo valasztas mert falasrohamhiz vezet es inzulinrezisztenciahoz. Feldobja a vercukrod a hasnyalmirigy rengeteg inzulint nyom be amizol leesik es ismet.cukrot.kivansz. egyel cukrot.is de ne ennyit.helyette olajos magbak es soksok sajt husi kenyeret is egyel de jo a teljekiorlesu meg "egeszseges" mert nem emeli a vercukrot hirtelen de ugyanannyi kaloria mint a feher kb, vsak normal tempoban hizol. Ha tobbet eszel mint eddig hizni fogsz egyel rendesen es be fog allni az egeszseges testsuly. Lehet eleinte feljebb megy mint a normal de ha nem kezdesz rastresszelni es fogyozni probalni meg arra gondolni hogy ez sok fogyni kene hanem.megerted. hogy ez NORMALIS reakcio a testedtol az eheztetesre akkor nem megy tul felfele se es hamar beall normalra.
2016. aug. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!