Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szuztea kapszula? SOS!

Szuztea kapszula? SOS!

Figyelt kérdés
Egy kis segitsegre lenne szuksegem, mert a helyzet ami jelenleg fent all, az tarthatatlan. Kb 1 honapja nagyon lelassult ismeretlen okokbol az anyagcserem, hetente egyszer, vagy meg annal is kevesebbszer sikerult wc-re menni. Nem hasznal sem a sok rost, joghurt stb. Ezekutan gondoltam veszek szuztea kapszulat. Nem fogyasra szeretnem hasznalni, hanem hogy egy kicsit helyreallitsa a dolgokat odabent.. Tegnap 17.00 korul vettem be egy kapszulat, de mivel estig nem tortent semmi, olyan 21.00 korul meg egyet. Reggel iszonyatos hasgorcsre keltem, fel vagyok fujodva es eszmeletlenul feszul a hasam, de meg mindig semmi eredmeny. Valaki tudna segiteni, hogy meddig varjak meg? Vegyek-e be meg? Vagy mi a teendo ilyenkor?:/
2016. aug. 12. 11:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!!!

Én is az általad említett ok miatt kezdtem el anno szedni, de én úgy szedtem, hogy minden főétkezés (reggeli, ebéd, vacsi) előtt egyet, és nekem segített, nem is görcsölt a hasam, semmi panaszt nem okozott és nagyon megkönnyítette a „dolgom” hasmenés nélkül.

Ha ennyire görcsölsz tőle, sztem ne vegyél be egyenlőre.

Pr meg úgy szedni, ahogy leírtam, lehet neked a napi 3 sok lesz, ha úgy érzed, akkor csökkentsd le 2-re.

2016. aug. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én tavaly szedtem, mivel paprika kivonat van benne, okozhat bél és gyomorfájdalmakat.
2016. aug. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!