Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fogyni szeretnék, és ezért...

Fogyni szeretnék, és ezért vigyázok mit eszem. Ma gombapörkölt lesz salátával, de köret nélkül nem tudom megenni. Mi lenne a legjobb?

Figyelt kérdés
2016. aug. 24. 09:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is fogyókúrázom (eddig fogytam 16 kilót, de még le kll adnom legalább 10 kilót) Tegnap volt nálunk is gombapörkölt. Én nokedlivel ettem. Mivel figyelem a napi kalóriamennyiségemet, a fehérje, zsír és szénhidrát bevitelemet, így a nokedli bőven belefért a napi étkezésembe. A fogyókúra lényege, hogy bármit ehetsz de mértékkel.
2016. aug. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%

Én is fogytam 15 kilót és még most is megy le, pedig direkte nem csinálok semmit, csak nem eszem sokat. Imádom a nokedlit, tésztát, palacsintát, péksütiket, magyarul a "rossz" szénhidrátokat. Amíg nem hajnal kettőkor eszem nagy mennyiségben és leöblítem egy liter kólával, hanem egy étkezésként, addig nekem nincs vele semmi gondom, bőven belefér.


De ha annyira egészséges köretet akarsz hozzá, akkor rizs, vagy ami még jobb, kuszkusz. De nem fogja odavágni a diétádat, ha tésztával eszed sem.

2016. aug. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyél hozzá szénhidrátcsökkentett vagy legalább teljes kiőrlésű tésztát, esetleg barna rizst.
2016. aug. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. Én 3 hete kezdtem a szénhidrát megvonást. 3 nap alatt lement majdnem 4 kiló, azóta semmi. Pedig tartom a kalóriát, és a szénhidrátot is. Ti mennyi szénhidrátot fogyasztotok egy nap grammban? Én kb 100-at, és 1500 kalóriában próbálok maradni. Nekem is kb 10 kilót kellene leadnom. Egy év alatt jött fel, és nem vettem észre. Majdnem elájultam azon a bizonyos aug. 4.-én, mikor mérlegre álltam.
2016. aug. 24. 11:55
 5/11 A kérdező kommentje:
Galuska lett a vége. 20 dkg teljes kiörlésü lisztből, l tojásból. Férjemmel ketten ettünk belőle, és még maradt is még egy evésre. Tehát tényleg nem olyan sok a szénhidrát.
2016. aug. 24. 13:57
 6/11 anonim ***** válasza:
én már 40 kilót fogytam, és a szénhidrátmentes, 0 kcalos tészta jó barátom. eszek vele pörköltet, bolonyait, carbonarat, mindent, amit amúgy rendes tésztával ennék. nem akarok reklámozni, googlevel hamar megtalálod
2016. aug. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Létezik ilyen??? Megkeresem, köszi !
2016. aug. 28. 13:05
 8/11 anonim ***** válasza:
igen :) nyilván nem olyan, mint a többi, de nagyon jó helyettesítő, van szélesmetélt, cérnametélt, rizs alakú, meg lasagne tészta alakú is :)
2016. aug. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A terméket megtaláltam, jónak is tünik, de nem találtam üzletet, ahol lehet kapni. Vagy csak rendelésre van?
2016. aug. 28. 15:00
 10/11 A kérdező kommentje:
Légy szives válaszolj, hogy hol lehet kapni, mert nem találok üzletet. Nagyon izgat a dolog.
2016. aug. 28. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!