Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehetséges hogy néha ettől...

Lehetséges hogy néha ettől szédülök enyhén émelygek? (Kevés folyadék bevitel-többi lent)

Figyelt kérdés

Hihetetlenül kevés folyadékot fogyasztom ( tudom hogy ez nagyon rossz dolog :( ) főleg nyáron iszom keveset. Multkor egy kètliteres víz 3-4nap alatt fogott el úgy hogy csak én és az anyukám ittunk belőle és csak azt a vizet fogyasztottuk. Egy ideig nincs is evel semmi gond de időnkènt enyhèn szédūlök. Vajon ettől lehet?? Napi 3-4korty vizet iszom átlagosan és ezen minél elöbb változtatnom kène :(

16/L



2016. aug. 25. 14:51
 1/4 anonim válasza:
Igen valószínű én is szedülők meg faj a fejem ha keveset iszom
2016. aug. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt, ravettem magam a tobb folyadekbevitelre, azota mar jobb:)
2016. aug. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen. Nálam már többször elég durva rosszullétem volt ettől. Kevesebb vér jutott az agyamba, és egyszer a beszédközpontot, utána a látást érintette, és zsibbadtam mindenhol. Ez azért volt, mert a kevés folyadék miatt alacsony lett a vérnyomásom. (Az orvosok szerint.)
2016. aug. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tényleg többet kellene innod, "erőszakold" magadba. Készítsd oda megad mellé a vizet, ha mész valahova akkor is vigyél vizet. Ha kell, állíts be ébresztőt pár óránként és akkor igyál meg egy pohár vizet, de ne túl hirtelen. Vagy gondolom még iskolés vagy, akkor vigyél a suliba egy liter vizet, és minden szünetbe igyál meg pár kortyot és emeld az adagot napról napra. A pattanásoktól kezdve a nagyon súlyos tünetekig sokszor a kevés folyadék a felelős. Inkább szénsavmentes vizet igyál. (Gyerekkoromba nálunk mindig buborékos víz volt otthon, abból nem sokat tudtam meginni egyszerre, és még nagyon hideg is volt, mert apukám így szereti. De mentes vízből szobahőn többet meg tudtam inni, mert nem "piszkálta" annyira a torkom.) Te milyet iszol, ha iszol? És inkább vizet igyál, mint üdítőket. :)
2016. aug. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!