Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek bentartanának a...

Rocker Mila kérdése:

Szerintetek bentartanának a kórházba?

Figyelt kérdés

Június elején 170cm 48kg voltam. Tavaly februárban jött meg a menzeszem, és május végén volt meg utoljára. Július közepénél próbáltam odafigyelni a kalóriákra, és ma már 39kg vagyok. Februárban határoztam el, hogy lapos hasat akarok, és február óta edzek (hasprés), nemrég elkezdtem futni is, és hasizom gyakorlatokat csinálni. Reggelire almát szoktam enni gabonapehellyel, ebédre salátát hallal, vagy lecsót, vagy brokkolit, a vacsim pedig dinnye, vagy abonett, vagy zöldség. 18:00után már nem eszek. Tudom, hogy kevés meg minden, a szüleimmel naponta 3x kiabálnak velem, és olyankor elkezdek sírni. Azt mondják, hogy keveset pislogok, kinnt vannak a csontjaim, és lassan mozgok\beszélek. Hiába kérdezik, hogy miért nem eszek, mert én sem tudom...nem ízlik semmi, és nincs étvágyam. A szüleim mindig azt mondják, hogy bevisznek a kórházba, és bennt fognak tartani, injekcióznak, gyomortükrözésem is lesz, a sok gyógyszertől felpuffadok és 90kg leszek, és soha nem leszek sovány.

Szerintetek mit csináljak? Tényleg bent tartanának? (nem tudok az evésen változtatni, mert nem ízlik semmi)

13/l 170cm 39kg



2016. aug. 28. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Pszichológus kellene neked. Minimum 10 kg-t kéne híznod. Ha így folytatod ige, előbb-utóbb kórházba kerülsz.
2016. aug. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az ostoba szüleid hol vannak, mikor halálra éhezteted magad? Nyilvánvaló, azért teszed, hogy legalább figyeljenek rád vmennyire, de nem tűnik fel, hogy így is leszrnak?! Hiába strapálod magad, csontvázként SENKINEK nem tetszel, csak megvetnek az emberek.


És igen, benn tarthatnak - én eljöttem saját felelősségre -, szonda, stb.

De neked pszichiáter, meg családterápia! kéne elsősorban, mert amint kijössz ismét koplalni fogsz.

2016. aug. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon sovány vagy.Már a 48 kg is kevés, a 39 meg kb az alig létezés.

Ez anorexia, nem eszel eleget.Ha megennéd amiket ide leírtál, akkor nem fogytal volna 10 kg-t rövid idő alatt.Vagy max 1 kis db brokkolit eszel ebedre, reggelire egy szelet almat, megszorva muzlidarabkakkal...

Amugy a korhazban nem puffasztanak fel, ez hulyeseg.De ha nem eszel kapsz infuziot, meg gyomorszondat es abba kapod majd a "kajat" (folyekony "etelpotlo"), es felhizlalnak kicsit, ertsd kb 2-4 kg-val tobb leszel, ami meg mindig bazi keves.

Jo ha tudod, ha igy folytatod, ki fog hullani a hajad, szaraz/sebes lesz a borod, leall a vesed+a majad, vegul a tulelesert a szervezeted nekiall lebontani a szivizmod, es vegul..hat ehenhalsz igy, ne szepitsuk.


Nos menj el pszichologushoz!!!Es kezdj el enni.Nemreg kezdted, meg akar magadtol, de legalabbis konnyebben helyre tudsz jonni.

2016. aug. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

170cm magassággal és 48 kilóval elkezdtél fogyózni?

Ez agyrém!

És igen bent tartanának, mert az életeddel játszol! Még most kell változtatnod amíg nem késő!

Próbálj meg szép lassan több kalóriát bevinni! Keress olyan ételt, amit meg tudsz enni! Ez fejben dől el.

2016. aug. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!