Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon rosszul vagyok help me?

Nagyon rosszul vagyok help me?

Figyelt kérdés
Kicsit sokat ettem, es ki akartam hanyni. Megittam egy liter vizet es le akartam nyúlni a torkomon. Korulbelul ugy érzem h szetfeszul a gyomrom es a torkom es nem mulik mindjart meghalok de nem történik semmi mit csibaljak??
2016. szept. 1. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmit. Mit kell túldramatizálni mindent, kislányok? Várjál szépen, amíg a bezabált mennyiség felszívódik a gyomrodból. Esetleg húzzál le a gyógyszertárba és vegyél Espumisánt. El nem hiszem, hogy egy kis zabálástól te meg akarsz halni.
2016. szept. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legközelebb ne igyál meg egy liter vizet nagyokos. Feküdj le, majd jobban leszel, egy kiadós vacsorába még nem halt bele senki...
2016. szept. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ettem már nagyon sokat is, nagyon sok szénhidrátot is (az erős egy olyan embernek, akinek kevés kell a jó közérzethez). Tanulságos. Szerintem tanulj belőle te is s máskor légy okosabb. Most pedig be lehet venni valamit, de ehhez nem értek, én szódabikarbóna, víz, amit még épp jónak érzek és idő kombinációjával élem túl az ilyesmit, ami azért közel sem a legnagyobb kínok közé tartozik egészségesebb egyedeknél.
2016. szept. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Neo Pampúr tablettát lehet venni a patikában vény nélkül. Ez felgyorsítja az emésztést, mivel enzim.
2016. szept. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem szabad meginni 1 liter vizet egyszerre, nem hallottál még a vízmérgezésről?

Amúgy ha túl sokat eszel, akkor nem hánytatással kell megoldani a gondot, hanem pl egy nagy sétával, mozgással. Próbáld meg máskor visszafogni magad amikor étkezel, már a telítettség érzése előtt abba kell hagnyi az evést.

2016. szept. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!