Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ma szörnyen sokat dolgoztam/ro...

Ma szörnyen sokat dolgoztam/rohangáltam, rosszul is étkeztem, milyen hatással lehet ez a szervezetemre?

Figyelt kérdés

Ma 12 órát dolgoztam, egy Roadshow rendezvényen voltam szervező, össze vissza rohangáltam, cipekedtem, jöttem mentem, és közben alig volt idő a táplálkozásra figyelni, de nagyon éhes voltam.

Még a reggel jól indult, eperrel natur joghurtal és házi granolával 7 kor, de sietségemben az útra már Costa Lattét vettem (skinny) kb 8-9 órakkor, majd autóút hosszasan, és 11 kor ettem meg első tojásos tk szenvicsem és egy almát, de már éhes voltam nagyon. Majd rohangálás fel alá (fizikaliag is, mert felfordult minden , nem jöttek az előadók, nem tudták hol az öltöző, ott volt Zséda akinek külün öltöző kellett, de nincs hely etc... volt bajom). 2 kor megéheztem, de nagyon, megettem egy Serranoi sonkás tk szendót még 1 almával, és itt romlott el minden. Utána éhes maradtam, elfogyott az egészséges táplálékom amit csomagoltam, és elkezdtemaz az ott kínált pogit enni, meg Balaton szeletet. A balaton szeletből a végére ettem 3-at, a pogiból ami ilyen mini fornettis lehetett íze alapján, kb 10 et is, folyamatosan, lassan, de lecsúszott... A csokiból is az utolsótót kb 5-6 kor ehettem, mikor már visszafele jöttünk Nyíregyházáról.

Az a baj, h itt ülök most, Borozok, mert kikészültem, és nem ettem főttet, de már ezek után nem is akarok enni többé, nem szabad, hát elhízom, hihetetlen... Fogyni akarnék nem hízni...

Jah amúgy 24 éves vagyok, 56-57 kiló és 52 lenne az ideálom...

Este fél 9 van, lenne it főtt étel, de nem merem, inkább borozok, h a lelkem ne fájjon a mai nap után, mikor így elrontottam mindent...

Ez baj, de kb 2 pohárnál megállok, eddig 1 ment le, de már jön is a hatás...Ezért terjengek itt, bocsi...

Holnap új nap, és nem eszek szarokat majd? Mit mondotok?

Vagy elég gáz h nem bírom kontrolálni magam? Ilyen attitűddel úgyis elhízok?

Láttam ott Zsédát aki a pogikhoz hozzá sem nyúlt... Nyilván... Nem véletlenül néz ki 41 évesen ilyen jól... sosem leszek én is ilyen?

Ez nagyon rossz, nekem annyi dolgom volt... H ettem volna Csirkét rizzsel mikor ennyi meló volt? Vagy ez csak kifogás? Jó ő sem tudott főttet enni, akkor nem evett inkább semmit, mondjuk ő 2 kor el is ment... Utána tudott gndolom, én nem.. De én mindig ilyen szituba keveredek.. Miért? Annyira tudatos vagyok, mindig csomagolok... Rendelek egészségeset, jókat nassolok, sokat főzök, és tökre igyekszem, blogolok, kalórát számolok, de eljön a pont mindig mikor minden tönkre megy, becsokizom estére, elfogadom a pgit stb.. Mi baj van velem? Le kell h tudjak fogyni ilyen odaadással azért, vagy nem ? Segítsetek...



2016. máj. 11. 20:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Inkább olvass, mint írj, ha unatkozol.
2016. máj. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!