Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit lehetne azzal kezdeni,...

Mit lehetne azzal kezdeni, hogy mikor eszem, rengeteg levegőt nyelek, és utána rosszul érzem magam?

Figyelt kérdés
2016. júl. 28. 21:05
 1/4 A kérdező kommentje:

Még annyit, hogy fiú vagyok, ha számít.

Mindig odafigyelek arra is, hogy rendesen megrágjam a falatot, lassan eszem, mert habzsolni nem szeretek, meg a levegő miatt amúgy sem tudok.

2016. júl. 28. 21:07
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen amit hozzá fűztél nagyon fontos! Hozzá fűzném, hogy az italokkal, sokkal jelentősebb a lenyelt levegő mennyisége, így erre is érdemes figyelni.
2016. júl. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. :)

Ha italokkal a szeszesitalokra gondolsz, akkor az nem játszik, mert antialkoholista vagyok. Szellemi munkát végzek, így mindig tisztán kell gondolkodnom, másrészt minek az nekem?

Ha úgy általában folyadékra, akkor most, hogy mondod, túl sokat nem tudok inni sem, mert feszítő fájdalmat érzek a gyomrom táján.

2016. júl. 28. 21:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem! :) Üdítő, ásványvízre gondoltam elsősorban. :) Ha puffadást érzel, segíthet egy kis vízben oldott szódabikarbóna. De orvos hoz is elkellene menned, ha nyomó érzés van a gyomrodban. Lehet más az oka és nem a lenyelt levegő.

Üdv!

2016. júl. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!