Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lenmagot hogy használjátük...

Lenmagot hogy használjátük hashajtás céljából?

Figyelt kérdés
Mikor jön meg a hatás? Mennyi kalóriát tartalmaz? Hizlal? Hogy kell enni?

2016. szept. 12. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Nwem hinném, hogy meghajtaná az embereket, engem persze, hogy nem, mert engem a világon semmi... Rostos nagyon, de attól még nem lesz hasmenése az embernek, max. segít székrekedésnél, nem teljesen ugyanaz.

A kalóriatöbblet hizlal, nem az ételek. Kalória az van benne rendesen, hisz olajos mag, amiből mindegyik kb. 600 kcal/100g. Fogyáskor nekem szuper, laktatóbb, mint kalóriadús, persze mennyiség kérdése.


Én zöldségételre szórom (sokkal "ételebb" lesz tőle egy lightos kis zöldségétel, amúgyis jót tesz neki. szeretem a lenmagot, csak önmagában nem szokott finom lenni, pl. vannak lendús magkenyerek, azok szerintem pocsékak), magropogóst sütök belőle (más magvakkal, maglisztekkel együtt, ez fontos. dióval pl. szuper, csak kívánja magára a mézet :D), kismillió sós sütimben szerepel...

Sokan csak betolják vízzel, de abban mi az élvezet? Ami étel, az legyen finom is.

2016. szept. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak puhább lesz tőle a széklet -
2016. szept. 13. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Megtöröd és este egy natur joghurtba teszel 1 kávéskanállal, persze ennél sokkal hatásosabb ha eszel szőlőt, vagy érett szilvát, most mindkettőnek idénye van.
2016. szept. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szinte csak zöldség -gyümölcsön élek, meg naturjoghurtot szoktam.semmi lisztet,cukrot,tejet nem eszem, rengeteget iszom ásványvizet, ha vanberőm sportolok,mégis mindig hashajtóznom kell magam,hogy tudjak nagywc-ni:(
2016. szept. 13. 10:34
 5/10 anonim ***** válasza:

Én megőröltem kávédarálón és sutit sütöttem belole, úgy emlékszem oreganot és hasonló fűszereket tettem bele, kissé diós jellegű lett. Viszont még jó hogy a munkahelyemre nem vittem, mert a rokonokat sikerült megfosatni vele.

Nekem persze semmit nem hatott, immunis vagyok egy csomó állítólag hashajto cuccra.

2016. szept. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ittál rá sok vizet?
2016. szept. 13. 19:15
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért fehérjét sem ártana bevinned és kalóriát, hacsak nem eszel nagyon sok kiló gyümölcsöt és zöldséget és joghurtot, de akkor sem tűnik iegyensúlyozott étrendnek...
2016. szept. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem emlékszem, de valamit biztos ittam rá, viszonylag száraz keksz volt.

Arra viszont emlékszem, hogy anyós 1-et evett mielőtt elindult, nem ivott rá semmit és igencsak szednie kellett hazafelé a lábát :-D

Csak az én emesztesem ilyen csiga...

2016. szept. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja most útifűmaghejat szoktam enni (vízbe bele és megiszom), az viszonylag hatásos nekem is hashajtasra.
2016. szept. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Lenmag nekem abszolút nem használt, sőt még rosszabb volt. Minden nap eszem gyümölcsöt, sokat iszom és általában hetente egyszer elmegyek úgy, ha 7. nap este veszek be guttalax cseppeket. Van mikor keményebb van mikor nem annyira, de évek óta küzdök ellene, mindent összeeszek mindennel még sincs hatása. Családom mindig mondja: na ha most nem fosat meg ez amit összeettem akkor semmi... hát sajnos sosincs igazuk.
2016. szept. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!