Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit egyek vacsira hogy ne...

Mit egyek vacsira hogy ne hizzak meg?

Figyelt kérdés
Sajnos elindultam a hizas utjan es eszembe jutott hogy amikor utoljara lefgytam nem ettem sem mit vacsira ami mukodott csak nem volt egeszseges. Tudnatok vmi könnyen es gyorsan kovitelezheto egeszseges vacsit?

2016. szept. 14. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Főtt kemény tojás, zöld uborkával, paprikával, paradicsommal.
2016. szept. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A napi összbevitel számít s a felhasznált energiamennyiség.

Persze az, hogy kinek mi jön be leginkább, az változó.

Fehérje zöldséggel, ezzel nehéz mellényúlni. Valami puha kis könnyen megsüthető hús vagy tojás vagy sajt, amit sütni sem kell...


Alapból nem egészségtelen a vacsora kihagyása, legalábbis nem mindenkinek. Az összbevitel számít itt is. Akinek a délelőtti evés jön természetesen s attól érzi magát jól egész nap, annak OK lehet ez. Ahogy nekem a reggeli kihagyása az egészséges s energiám is így van több. Sokfélék vagyunk, a saját stílusunkat kell megtalálnunk, ami nekünk egészséges, nem ami általánosan, hozzávetőlegesen az.

2016. szept. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
45%
Zsiroskenyeret lilahagymával
2016. szept. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
a lényeg hogy napi 5x 3 óránként szénhidrát és cukortól mentes dolgokat fogyassz,naponta 3 liter vizet !!!!!!! igyál meg, étkezés elött 1 pohár almaecetes vizet igyál. kerüld a fehérkenyeret a tesztat csereld le durum tesztara es abbol se sokat , rizs helyett barna rizs es keruld a cukros uditoket. este 6 után ne egyel es mozogj
2016. szept. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lefekvés előtt 3-4 órával ne egyél (ezért szokták azt is mondani, hogy 6 után nem szabad)

Akkor is főleg valami könnyűt, én jogobella lightot szoktam vagy valami gyümölcsöt

2016. szept. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#4: 3 sorban ne mondj már ellent önmagadnak. Szénhidrátmentesen egyen (ami mellesleg lehetetlen, de már megszoktam, hogy az alacsonyabb szénhidráttartalmú dolgokat roppant pongyola módon nem számítják ide), de fogyasszon barnarizst és tésztát, ami tömény szénhidrát?

Már sokszor belefutottam ilyenbe s nem tudom, mi a "szénhidrát" annak, akinek a búza és a rizs sem az. A kristálycukor? (S a normál finomliszt, ami sokaknak speciális téma, bár összetételében eléggé közel áll a többi gabonaételhez, nyilván fontos különbségek is adódhatnak, de itt most a szénhidrátról van szó.)

2016. szept. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!