Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Latóz érzékenyek mit nem ehetnek?

Latóz érzékenyek mit nem ehetnek?

Figyelt kérdés
Kiderült hogy laktóz érzékeny vagyok de nem tiszta a kép.Sütiket meg csokikat se lehet mostantol ennem?
2016. szept. 17. 19:55
 1/4 A kérdező kommentje:
laktóz* elnézést
2016. szept. 17. 19:56
 2/4 anonim ***** válasza:
Semit amiben laktoz van. hogy milyen sutit ehetsz az attol fugg milyen tej van benne ha van. Altalaban rajuk van irva.
2016. szept. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Biztosabb, ha magad készíted az ételeket, amikben szokott lenni tejtermék, vagy olyan helyről szerzed, ahol nem használnak ilyeneket, de lehet, hogy normálabbakat is találsz, végülis sok sütibe nem kell tejtermék s hátha nem minden ipari késztermékbe pakolnak bele mindenféle nem belevaló dolgot. Elolvasod, mi van ráírva, illetve rákérdezel cukrászdában... Egyre megszokottabb, hogy itt-ott figyelnek az ilyen-olyan érzékeny emberekre is, bizonyára nem nehéz eligazodni.

Az én étrendem sokkal-sokkal korlátozottabb, mint egy laktózérzékenyé, egyszerűen magam készítek mindent, így ehetek sütit és csokit, amikor akarok. Így eléggé egyszerű nekem, míg pl. extrém szénhidrátszegény sütit keríteni bonyolult és drága lenne.

2016. szept. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A laktáztabletta egész jó, azzal bármit- igaz mértékkel :)

Gyógyszertárban van több féle.

2016. szept. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!