Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miket kéne ennem hogy szép...

Miket kéne ennem hogy szép tiszta legyen a bőröm?

Figyelt kérdés
Mostanában jött ki ez a probléma,hogy a bőrömön egyre több a miteszer.Régebben nem volt ilyen,többé-kevésbé tiszta volt a bőröm,de mostanság egyre több jön elő.Azt hittem azért van,mert nagyon sok csokit eszek,és 1-2 hétre teljesen leálltam mindenféle édességgel és jobb lett,de csak egy kicsit.Szeretnék kialakítani egy egészséges étrendet,hogy ne jöjjenek ki a miteszerek,de fogyni viszont nem akarok,mert nagyon vékony és magas vagyok.Arcbőr ápolásról is jöhetnek tippek,előre is köszönöm.

2016. okt. 9. 12:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Kevesebb zsiros, olajos, fuszeres etel

Tobb vizet igyal, sokat jelent

Nekem az is sokat segit, ha egy nap 3x megmosom az arcom jo alaposan es ilyen durvabb torolkozovel torlom at

Meg nem artana egy arc tisztitas kozmetikusnal, mert magatol nem fog elmulni, csak besulni es lyukak maradnak a helyen

2016. okt. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!