Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy tudnám elérni, hogy...

Hogy tudnám elérni, hogy kövérebb legyek?

Figyelt kérdés
Van egy sajátos nagy problémám, hogy bármiből bármennyit eszek, egyáltalán nem hízok. Néhány napja töltöttem be a 17-et, fiú vagyok, és 187 cm magas.Eléggé vékony típus. Régebben rászántam magamat a kondizásra, de azon kívül, hogy elfáradtam, mást nem értem el vele. Tudnátok tanácsokat adni, hogy minek a segítségével tudom növelni magamat testileg? Örülnék neki, ha a kezeim és a lábaim kicsit vastagabbak lennének. Nem azt mondom, hogy izmos legyen, de némi felesleget eltudnék rajtuk viselni.

2016. okt. 20. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Egyél sok McDonalds-os kaját, Börger Kinget meg más ilyen sertéshizlaldás cuccot. Jó kövér leszel a végére, mint a Super Size Me-ben.
2016. okt. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Első, ez nagyon nem igaz.

(tapasztalat,sokat kajálok ilyen helyeken, aztán 184 cm,65 kg vagyok. lány)

Pedig a kondizás jót tesz, és hidd el, egy idő után látni a különbséget. Esetleg fehérjét is fogyaszthatnál. Ne zsírt akarj felszedni,hanem izmot.

2016. okt. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy ectomorph típus vagy, az a fajta, aki nehezen tud súlyt felszedni, legyen az akár zsír, akár izom. Próbálj lefekvés előtt enni, az hízlal a legjobban. Ami pedig az izmot illeti, sajnos nem segít más, csak sok-sok-sok edzés, hosszú időn át. De ha fel is szedsz izmot, akkor is vékonyabb benyomást fogsz kelteni. Számít a csontok méretaránya, vastagsága is. Egy légies alkat még pocakkal is légies.


#1: Nem jó ötlet, aki hízásra nem hajlamos, azt is kinyírhatja egy Super Size Me-diéta úgy, hogy közben vékony marad.

2016. okt. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Jó megoldás lehet még a sok pia, hogy sörhasad legyen :D
2016. okt. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szedjél Peritolt, ettől rekord idő alatt felszedsz pár kilót.
2016. okt. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én egy egészsgées tömegnövelő étrendet és a kondizást ajánlom, mellé B vitamin és vas. Ezek garantáltan növelik az étvágyad, könnyebben lemegy az étel és feljönnek a kilók. Persze ha hosszú hónapok után se hízol semmit, csak max ilyen 1-2 kg-t, akkor érdemes kivizsgáltatni magad, mert lehet hogy egy egészségügyi probléma miatt nem hízol, amiről nem is tudsz.

Én 20 évesen 70 kg körül voltam és 184 cm magas, tehát én is vékony voltam. Most 80 kg vagyok 23 évesen. Ami segített: otthon elkezdtem kondizni és saját súllyal edzeni, amit kiegészítettem heti 3 úszással. Ez ment 1,5 évig. Aztán néhány hónapja elkezdtem kondiba járni szintén heti 3x és heti 1x úszok. Környezetem is észrevette a változást és pozitívan értékelték.

187 centihez kb. 85-90 kg kellene lenni.

Most mennyi a súlyod?

2016. okt. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!