Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ketogén diéta, de hogyan?

Ketogén diéta, de hogyan?

Figyelt kérdés

Szeretném elkezdeni, de az interneten kb minden lapon mást és mást írnak. Van esetleg valakinek valamilyen táblázata es pontos leírása, hogy mit hogyan kell betartani?

Előre is KÖSZÖNÖM!!!



2016. okt. 22. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Annyi a lényeg, hogy minél kevesebb szénhidrátot juttassunk a szervezetbe, és a szükséges kalóriát zsírban vigyük be.


[link]


Itt van konkrét táblázat is.

Epilepsziához egyébként javaslom a hangterápiát is. Pl ezt:


https://www.youtube.com/watch?v=MTSH6ZnpCag


Legjobban alvás közben hat állítólag. Én ébren hallgatom június vége óta napi 20-30 percet heti 4-5 napban, és július közepe óta nem volt rohamom! (Előtte havi 1-2.)

2016. okt. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM, nagyon kedves tőled! :)
2016. okt. 23. 01:04
 3/6 kunga válasza:

Itt klasszul le van írva:

[link]


Egyébként nem mindenkinek válik be, de azért a nagy többség profitál belőle. Én sajnos csak izmot veszítettem vele, 3-szor futottam neki 3 hónapig alkalmanként.

2016. okt. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Neked is nagyon szépen köszönöm! :)
2016. okt. 24. 06:31
 5/6 anonim ***** válasza:

"Én sajnos csak izmot veszítettem vele, 3-szor futottam neki 3 hónapig alkalmanként."


Ez alapján felnőtt vagy. A ketogén diétát elsősorban gyerekeknek javasolják.

2016. okt. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kunga válasza:
Talintulli nevű felhasználó, persze, hogy felnőtt vagyok. A 28 éves barátom ketóval fogyasztott be a magyarra 86 kg-ban, szabadfogásban már nem először. S más is a klubból sikerrel használta versenyfelkészülésben a ketót zsírleadásra. A küzdésnél picit kevesebb az erő, de visszatöltésnél verseny előtt visszajön. 1-2 ember kivételével nagyon jól működik az izommegtartás a zsírleadás mellett.
2016. okt. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!