Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 14 eves vagyok es 38 kilo 157...

14 eves vagyok es 38 kilo 157 magas. Hogyan hizhatnek könnyen?

Figyelt kérdés
epp eleget eszek de nem hizok...nincs semmijen betegsegem!nincs valami konnyu modszer hogy hogyan hizzak meg??legyszi irjatok valakinek vmijen tapasztalata??.......
2008. okt. 4. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Orvost kérdezz. Létezik ilyen diéta - de lehet, hogy valami betegség áll mögötte, amit ki kell vizsgálni.
2008. okt. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem vagyok beteg!!!!
2008. okt. 4. 14:54
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát lássuk csak.. hmm..

Egyél többet? Ha nincs semmilyen betegséged akkor nagyon sokat kell mozogj ahhoz hogy ne hízz. Namármost, a mozgásszegény életmód mindenféle betegségekhez és rosszabb, rövidebb élethez vezet, szóval az elégetett energia csökkentése nem járható út, ott van a másik, egyél többet.


Minden nap dobj be egy tábla Milkát, vagy kettőt, egyél sokat és garantáltan hízni fogsz.

2008. okt. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szia ne aggodalmoskodj, ha a közérzeted jó akkor ez a normális testsúlyod...ne izgulj időben meghízol majd:)

ebben a korban nem a túlsúly a jellemző. Én 18 évesen 174 cm magasággal 53 kg voltam, és szép lassan felszedtem pár kilót:(

De kérle ne kezdj Mc-i hízó kurába, egészségtelen, de hízlal.

Ha nagyon zavar a súlyod akkor magasabb szénhidrát (tészta, tészta, tészta), több hús stb. állítólag ha sósat és édeset esszel össze az is tud hízlalni, de fura ízvilág miatt nem tudom:)

2008. okt. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok.

Ilyen életkorban tényleg lehet, hogy nincs semmi betegség mögötte. Akkor viszont ne zavarjon: sportolj, akkor megerősödsz, az étvágyad is megjön és nehezebb is leszel.

Később aztán úgyis felszedsz pár kilót... esetleg évente.

2008. okt. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lefekvés előtt 0,5 liter mézes tej. Egészséges, finom, és hízlal. Sajnos tapasztalat...
2008. okt. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
egyél téglát
2010. márc. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 roxor3 válasza:
egyél szalonnát:D kicsit elkéstem:D:DDDD
2010. okt. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!