Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Éhezek itthon! (? ) 15/F

Benjiro Hungaria kérdése:

Éhezek itthon! (? ) 15/F

Figyelt kérdés
Amikor haza jövök a suliból fáradtan és éhesen, soha nem engedi apám hogy csináljak bármit is a konyhában... Eddig anyámmal laktam aki természetesen ezeket az alap dolgokat támogatta, de amióta apámhoz költöztem, fogytam 10 kilót! Ő egy ilyen régi stílusú, sokkal szigorúbb mint egy normális szülő... A suliból haza jövök 4:30-kor, és nem ehetek semmit, mert hogy majd csak a vacsoránál szabad.. Semmit sem csinálhatok a konyhában, pedig mindíg eltakarítok magam után. Egyszerűen éhezek. Nem merem anyámnak mondani, mert elkeseredne! Hogy vegyem rá apámat arra hogy ehessek?

2016. okt. 26. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
szólj anyádnak és az osztályfőnöködnek!
2016. okt. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért fogytál 10 kilót mert nem fél 5kor hanem kb 6kor esztek?
2016. okt. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Olvasgattam a kérdéseidet, elég normálisnak tűnsz, akinek igen hányattatott gyerekkora van, mert elváltak a szülei.:


"Nekem mindíg nehezen ment a beilleszkedég az engemet körülvevő környezetet illetően, aminek a nagyrészében pszichológiai háttere van a szüleim elválásának és az eddigi életemben tapasztalt szörnyűségeknek köszönhetően." forrás: http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok_..


Idén júniusban kérdezted.:

"Mit kezdjek a fáradságommal?

Olyan fáradt vagyok" forrás: http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..


Iskolaorvosnak ezeket a panaszaidat elmondtad?


A kerületi gyermekorvosnak ezeket a panaszaidat elmondtad?


Mos 10 kg-ot fogytál, ez elég sok, mennyi idő alatt?


Lehetséges, hogy egy labor és kivizsgálás nem ártana, lehet, vérszegény vagy, vashiányos, stb..

Az étkezési panaszokat is elmondhatod neki, hogy mennyit eszel, mit, mikor, mennyit mozogsz. A fáradékonyság miatt és a fogyás miatt fontos lenne beutalót kérni a háziorvostól, gyermekorvostól, vagy iskolaorvostól!

2016. okt. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm 3/3, és 1/3, nem akarom a gyámhatóságot apámra hozni.
2016. okt. 26. 19:46
 5/5 anonim ***** válasza:

4.: Értem, az orvosokkal nem hozod a gyámhatóságot senkinek a fejére. Előfordulhat, hogy vashiányos vagy, vagy hasonló, amit meg kéne nézetni. Fiatal vagy, jó pár tünetet leírtál itt: fáradékonyság, fogyás, éhségérzet.


Lehet, hogy rossz az étrended, kevés vitamint, ásványi anyagot veszel magadhoz, de lehet más is a háttérben, amit érdemes lenne megnézetni, mert szerintem egyszerűen tudnak segíteni. A közelmúltban nekem is volt gondom, én is orvoshoz fordultam, még akkor is, ha a vizsgálat nem kellemes.


Kapsz zsebpénzt? Ha igen, ne üdítőre, csokira, csipszre, gyorsétteremre költsd, hanem itt Szegeden is egyre jobb és több zöldség/gyümölcs boltok nyílnak a belvárosban!


Vegyél magadnak suliból hazajövet körtét, almát, banánt, mandarint, narancsot, szilvát, szőlőt, stb. -választás opcionális- és edd meg, ha megmostad őket.

2016. okt. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!