Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehetséges, hogy túl sokat...

Lehetséges, hogy túl sokat iszok? (Nem alkoholt)

Figyelt kérdés

A kérdés egyszerű. Lehetséges, hogy valaki túl sokat igyon egy nap?

16F 60kg 183cm (elég vékony vagyok) naponta nem csinálok sok megerőltető dolgot,csak házi feladatokat, semmi extra, nem olyan fárasztó dolgok, ráadásul 1-2 órát vesz igénybe. Van, hogy naponta megiszok akár 3liter folyadékot is, de most konkrétan csak az üdítőre gondolok. Ez túl sok? Lehet belőle bármi gondom, hogy sokat iszok? Nyáron viszont még többet is iszok.



2016. okt. 28. 23:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Egy barátnőm állítólag 8 liter vizet iszik egy nap. Az orvosa azt mondta, hogy ez nem jó.(Okot nem mondott)

3 liter víz az nem sok, főleg a felnőttek számára.

2016. okt. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

16 vagyok, de köszönöm a választ.

A barátnőm viszont túl keveset iszik, éppen ezért érdekel a téma. Ő megiszik max 1liter vizet egy nap, én szoktam neki mindig mondani, hogy "igyál" :D

2016. okt. 28. 23:17
 3/11 anonim válasza:
Akkor nem lenne gond ha vizbol innal ennyit vagy felvaltva viz es udito! De csak uditobol ennyit inni naponta igen is karos es megterhelo a szervezetnek. Rengeteg cukrot,szinezeket es tartositot tartalmaznak! Idd felvaltva inkabb!
2016. okt. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Üdítőből sok.
2016. okt. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
hát üdítőböl sok inkább vegyél ásványvizet:D
2016. okt. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az még vízből is qrva sok egy 60kg gyereknek !


Okostojás azért iszol meg 3l üdítőt mert nem oldószert adsz a testednek hanem cukrot és kémiai szemeteket hát gratulálok.


Leckeíráshoz egy 60kg s ember számított vízigénye 1,8l !


Ha eldobnád a cukros koffeines szemeteket és csak tiszta vizet innál mivel 16 éves vagy ez lemenne 1l ig és észre sem vennéd . Azért vagy szomjas mert cukrot iszol és az csak olaj a tűzre . Ha ezek szénsavas kóla féleségek akkor garantálom neked hogy 25 éves korodra már fogaid sem lesznek és egy elhízott fullákoló disznó lesz belőled .


Ha nem tetszik amit leírtam mentsd el és majd olvasd vissza 25 éves korodban ha így élsz.

2016. okt. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Üdítő amiket iszok

energiaital (ritkán, max heti 1-2x 250ml), sima szódát, teát, narancslevet, nem nagyon iszok cukros szarokat :D Jelenleg Bon Aquat iszok (eper ízű szénsavas)ez 1.5L és mindössze 42g cukrot tartalmaz (az egész). Ez sok?

2016. okt. 31. 10:02
 8/11 A kérdező kommentje:
Megnéztem a 7up-ot hátulról és wow, azon 27g cukor/250ml a Bon Aquaban pedig 7g cukor/250ml
2016. okt. 31. 10:04
 9/11 anonim ***** válasza:

Tehát megiszol 3l olyan üdítőt ,az 28db kockacukor .


Az bizony k r v a sok . Ha nem lenne sok akkor nem innál egyfolytában . Cseréld ki valami gyenge ásványvízre és nem fogod kívánni a 3l t.


Amúgy a vízbe soha nem teszünk cukrot sehány grammot.

2016. okt. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2016. okt. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!