Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szeretnék 16 kg-tól megszabadu...

Szeretnék 16 kg-tól megszabadulni. Kinek milyen ötlete, és tapasztalata van?

Figyelt kérdés
Irodai munkám van, szinte egész nap a számítógép előtt ülök. nem eszem sokat, mégis gyarapodok, és ezt meguntam. Ráadásul ingázom a lakhelyem és munkahelyemen, hajnalban kelek, hazaérve főzés, házimunka. Tapasztalatokat keresek hasonló emberektől, akiknek esetleg sikerült, vagy nem és mért. Kulturálatlan hozzászóló a véleményét megtarthatja. Köszönöm.
2010. ápr. 27. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
mennyire van a munkahelyed?
2010. ápr. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány kiló vagy és milyen sportot válalnál be?
2010. ápr. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Teljesen megértelek, én is ülőmunkát végzek és a család mellett nincs időm elmenni tornázni. Pedig talán az egyetlen megoldás ez lenne. Mindig halogatom, hogy majd elmegyek, de aztán mégsem... De én úgy tudom, hogy akkor lehet fogyni, ha a kalóriabevitel kisebb, mint amit napközben elhasználsz. Lehet, hogy te úgy érzed, keveset eszel, mégis érdemes lenne összeírnod, hogy mennyi kalóirát viszel be a szervezetedbe!

2010. ápr. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Először is 2 választásod van mivel 16 kiló felesleged van, ezért már szerintem az is segíteni fog ha mindennek, amit eszel csak a felét eszed meg nasi és egyéb cukros üdítőket pedig jobb ha elfelejted egy időre! és a mozgás sport nagyon nagyon fontos! Próbálj meg időt szakítani erre! Nem mondom azt, h rögtön 40 percet, de kezd el 10 perccel és, amint megerősödsz bírni fogsz többet is! A másik megoldás az, h naponta 5-ször eszel de keveset így az emésztésed is be fog gyorsulni! De a mozgás nagyon nagyon fontos tehát ha csak diétázol és nem sportolsz akkor annyira nem lesz hatásos! Rengeteg jó dvd-t le lehet tölteni, amik elég jók és segítenek!
2010. ápr. 28. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ó az lemaradt, h sok sikert!
2010. ápr. 28. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi hasznos válaszokat kaptam. Egy kettőt meg is fogadok.
2010. ápr. 28. 06:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!