Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan álljak át rendes...

Hogyan álljak át rendes étkezésre? Vagy ez így rendben van?

Figyelt kérdés
általában ha elmegyek egyetemre akkor nem nagyon szoktam enni..maximum egy péksütit vagy hasonlót. Van hogy reggeltől estig. aztán hazaérek és kb 5-10perc alatt bezabálok egy nagy adag főtt ételt. hétvégén is már megszoktam, hogy az ebédet/vacsorát nagyon gyorsan bezabálom mert már annyira éhes vagyok
2016. nov. 6. 11:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez nincs rendben, de nálam is kb ez volt és olyan nagy bajom nem lett belőle. Ha vége az egyetemnek beáll egy rendszeres életmód és akkor minden délben enni fogsz. Az más kérdés h milyen szemetet, de legalább eszel vmit.

Egyébként meg ez rajtad áll, bármikor kimehetsz egy kajáldába enni, már feltéve h van rá időd. Mondjuk én ha éhes voltam, kimentem előadásról simán. Annyit nem ér egy előadás, h éhen haljak.

2016. nov. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A gyors bezabálással van baj, a kiéhezés nem jó, tuti érzed te is. Vigyél vagy vegyél több ételt, nem nagy ügy megoldani. Én is voltam egyetemista, volt, hogy egy nap 13 órám volt, nem éheztem.


Napi egy evés még nem gond, ha jól éreznéd magad vele. De kiéhezel.

2016. nov. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!