Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Emésztő enzim, melyiket...

Emésztő enzim, melyiket érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
2016. nov. 9. 05:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Az attól függ,hogy az epe elválasztást kell segíteni,vagy a hasnyálmirigyét. Mik a panaszaid? A Bilagit az epe, a Mezym,Dipankrin pedig a hasnyál működését pótolja.
2016. nov. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A férjem szenved a gyomrával, egyre több mindentől iszonyú gyomorgörcse van.......és el sem múlik még kinem jön belőle.

(Paprika,kovászos uborka, kígyó uborka, màr alma is okozott gondo.....gyanítnuk.a héjjàtól vannak emèsztési gondjai...innentől hàmozás lesz.

Inkább hasnyálmirigy segítő kellene...

2016. nov. 9. 07:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor jó a Mezymet ajánlom. Nagyon jó gyógyszer.
2016. nov. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszömöm! :)
2016. nov. 9. 08:30
 5/5 anonim ***** válasza:

Én az Optacidot javaslom, ez a gyomorsav ph-ját optimalizálja, ami azért fontos, mert ha az rendben van, az enzimek termelődését is javítja, segít az emésztési folyamatok normalizálásában. A kisfiamnak születése óta volt krónikus (bár enyhe) hasmenése, eddig ez az első olyan dolog, ami normális székletet eredményezett nála. Pedig diétázik is ételallergia miatt, probiotikumot is szed, és nagyon odafigyelek az otthoni étkezésére (az ovis sajnos olyan, amilyen).

A papaya enzim készítmények is jók lehetnek, igaz, még nem próbáltuk, de terveztem, sok jót olvastam a papayáról. De szerintem elsődleges a gyomorsav beállítása.

2016. nov. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!