Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi segít órákon belül a...

Mi segít órákon belül a székrekedésen? A vége fele van megakadás.

Figyelt kérdés

Eléggé erőlködnöm kellett és másodjára kijött pár darab golyószerű széklet, de nem sikerült normál módon mindent kiüríteni és nem is erőlködtem tovább. Szombaton voltam utoljára wc-n, akkor azért sok jött. De most is kéne úgy érzem, bár már délután óta elment a székelési inger, szóval azóta ittam melegvízet citrommal kis sóval, plusz most gyümölcsöt és lenmagvas kefírt majszolgattam, de még semmi. Szerintetek reggel még mit csináljak, hogy jobb legyen a helyzet? Vékony alkat vagyok egyébként.

Már csak a kúp, vagy normál hashajtó segíthet? Vélemények? Nyilván így este már alapból nem vagyok hozzászokva az ürítéshez és ezért nem kell mennem. De kicsit most kétségbe vagyok esve, hogy mit tehetnék még, holnap meg pont munkahelyi orvosi vizsgálatra kell menni, illetve utána munkába, és nem fogok akkor délutánig majd wc-zni itthon...



#székrekedés #has #WC #emésztés #gyomor #széklet #WC-zés #emésztés gondok #nehéz széklet #megakadt széklet
2016. nov. 21. 20:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Lecsó tejjel savanyú káposztával...ha ez sem segít akkor hívd a piócás embert!
2016. nov. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Esetleg holnap érdemes venni valamit a patikában?
2016. nov. 21. 20:47
 3/17 anonim ***** válasza:
Guttalaxot vegyél. Igyál egy kis olajat. Tuti meghajt. 10mlt kb.
2016. nov. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Esetleg gránátalmalé is hatásos lehet.
2016. nov. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Olívaolaj?
2016. nov. 21. 21:07
 6/17 anonim ***** válasza:
Kérly keserűsót a gyógyszertárban garantáltan hat jobb mint a Guttalax
2016. nov. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Most még ettem egy kis olívaolajos salit, paradicsomot uborkát, lenmaggal. Kíváncsi leszek reggelre.
2016. nov. 21. 21:52
 8/17 anonim ***** válasza:
Egy adag szódabikarbónás beöntés megoldja a gondodat!
2016. nov. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Beöntést azt hogy?
2016. nov. 21. 22:33
 10/17 anonim ***** válasza:
81%
Legjobb a Glicerin kúp, az 15 percen belül kihozza és nem okoz görcsöket, mint a hashajtó.
2016. nov. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!