Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyire egészséges ha heti...

Mennyire egészséges ha heti 4-5-ször Mekiben eszek?

Figyelt kérdés
Általában bigmac menüt,mc royalt szoktam venni,vagy hasonlókat.
2016. nov. 22. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon egézségtelen,és egézségkárosító.
2016. nov. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valójában 1 Ft.-ot sem kellene kiadnod arra a műanyag szutyokra.
2016. nov. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egészsévtelen és ku*rva drága.
2016. nov. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon finom a Meki. Szerintem a heti 1-2 az ideális annak aki szetetni a 4-5 az nagyon sok. Persze tudom h az lenne a legjobb ha soha nem menne az ember dehát ki tud ellenállni :)
2016. nov. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Már épp írni akartam, hogy ha kertészsalit eszel a mekiben (igen, lehet kapni), akkor még jót is tehetsz magaddal... De ez így eléggé rosszul hangzik.

Ha otthon csinálnál rántotthúsos szendvicset (cipó, bele sali, zöldségek, káposzta, házi szósz, hús), töredéke áron kijön, finomabb, és igaz, abban is van műanyag (ha ketchupot használsz pl.), szénhidrát meg zsír, de legalább tudod, hogy miből van, és jobb, mint a mekis alternatíva :)

2016. nov. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!