Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az káros lehet, ha fiatal fiú...

Az káros lehet, ha fiatal fiú létemre sok csokit eszek?

Figyelt kérdés
Többnyire az ilyen mogyis csokikat szeretem: Snickers, Ferrero Rocher, Kinder Bueno. Ilyenekből egész sokat meg tudok enni. Ferrero-ból meg tudok enni egy dobozzal is egyszerre. Anyum szerint nem baj, mert még fejlődő szervezet vagyok, és ilyenkor kell a sok energia. A súlyommal nincs nagy baj, mert 100kg alatt vagyok és szoktam mozogni is. 17/F

2016. nov. 26. 07:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek árt ha túl sok csokit eszik. Ennek mi köze van ahhoz hogy fiú vagy? Anyukád rosszul mondja. Az hogy 100 kiló alatt vagy nem sokat jelent... Elve kialakítasz egy rossz szokást amit nem kellene . A sok édesség egyébként sem tesz jót a "fejlődő szervezetnek" - Ahova tizenhét évesen én már nem igazán sorolnálak- mert elveszi az étvágyat, és normális, hasznos ételek helyett eszed az üres kalóriákat. Félreértés ne essék, semmi gondom az édességekkel, de csak mértékkel kellene enni.
2016. nov. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog,hogy elveszi az étvágyat,vagy hízlal,de a cukorbetegség kialakulásában komoly szerepe van a túlzott édesség és szénhidrát fogyasztásnak!
2016. nov. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Második jól mondja!
2016. nov. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

99 kg azért nem kevés 17 évesen.

És a lányok meg védettek a csokitól történő hízástól ?

2016. nov. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Vedd figyelembe, hogy a fogaknak sem tesz jót a túlzott édességfogyasztás.
2016. dec. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!