Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Elkaptam egy hasmenéses,...

Elkaptam egy hasmenéses, hányós vírust és lázam is van. Holnap két zh-m van. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Alapból könnyen tanulok, de most nagyon rosszul vagyok. Csak ülök és semmi. Mit tegyek? Csak sírni lenne kedvem komolyan.

Pót zh nincs szóval rendbe kell jönnöm vagy legalább bemennem, mert nincs aláírásom különben.


2016. dec. 6. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Így nagyon nehéz. Nem csak a mai tanulással van baj,de valószínűleg holnap sem leszel jól. Vegyél Cralexet és Hídrasecet hasmenésre, Daedalont a hányásra,igyál sokat,de csak 1-1 kortyot,ha kijön belőled, mert a kiszáradás fokozza a hányást. Ha kell menj el reggel orvoshoz,hogy adjanak a fenekedbe egy hányáscsillapító injekciót. Így talán ki tudod húzni holnap.
2016. dec. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem rántott hús rizzsel jó lesz :)
2016. dec. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Most komolyan, kétségbe vagyok esve.

Élni sincs erőm, már mindent megpróbáltam.

Ha aludnék kicsit segítene szerintetek?

2016. dec. 6. 19:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. dec. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Egyre rosszabb ez a vírus.

Megbántam, hogy apára hallgattam, mert adott egy Lopediumot és csak rosszabb, mert nem tud kiürülni.

2016. dec. 6. 22:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez így van. Vírusos,bakteriális fertőzésnél TILOS az olyan hasfogó,mint a Lopedium,Imodium,Reasec,mert nem engedi távozni a kórokozókat és azok toxinja felszívódik,rontva az állapotot. Ilyenkor maximum "szenet"( Cralex,Széntabletta,Bolus Adstringenes) lehet bevenni,illetve csak "vízvisszaszívót" (Hidresec). Az előzőeket akkor lehet használni,ha valakinek "idegi" alapon, ételallergi,intolerancia miatt van hasmenése.
2016. dec. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!