Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Igaz az az állítás, hogy...

Igaz az az állítás, hogy évente 1 kg "koszt" meg kell ennünk?

Figyelt kérdés
Ezt biológia tanárom mondta nekem, és kíváncsi vagyok, hogy van-e valami alapja.
2010. máj. 2. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen,de ez nem azt jelenti,hogy irány földet enni,hanem hogy nem kell tulzásba vinni a tisztaságot.Pláne gyerekkorba hagyni kell erősödni az immunrendszert,nemrég láttam a tv-be,hogy akit tulzottan óvnak a szüleik mindenféle kosztól annak nagyobb esélye lesz rá,hogy idősebb korban valamilyen allergia vagy aszma betegsége lehet.
2010. máj. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%

Ezt a kisgyerekekre szokták képletesen mondani.

Amúgy meg évente 50 kg mérget eszünk meg a kajával, szóval 1 kg kosz már nem számít...

2010. máj. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlattal élve, ha a rendőr szinte minden nap lát egy rablót, akkor megismeri, tudja, hogy hogyan kezelje. Ha egy rendőr soha nem lát rablót, aztán egyszercsak mégis, akkor azt sem tudja, hogy mit csináljon, vagy annyira unatkozik, hogy a járókelőket is megbünteti.
2010. máj. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%

Tényleg nem jó a túlzott tisztaság...

Allergia, asztma, stb...

Több cikkben olvastam, hogy a kutatók kiderítették, hogy az allergiás megbetegedések növekvő számának a túlzott sterilség az oka.

2010. máj. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat!
2010. jún. 1. 13:57
 6/6 Martontothxd válasza:
Évente körülbelül 7689 kb kosz eszünk meg hogy az isten nyugasztaljon... Hát ilyen alap dolgokat hogy nem tudsz hogy a májad szakadjon ki a helyéről te retkes retek.
2019. júl. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!